19 лютого 2020, 10:20 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Комітет з питань економічного розвитку ініціює проведення парламентських слухань на тему: «Про засади державної політики сталого розвитку України»

На своєму засіданні 18 лютого Комітет з питань економічного розвитку прийняв рішення ініціювати проведення парламентських слухань на тему: «Про засади державної політики сталого розвитку України».

Доповідаючи дане питання, перший заступник голови Комітету з питань економічного розвитку Сергій Тарута сказав: «Розуміння майбутнього для нашої країни – це зараз головне. Особливо, щоб сьогоднішня влада доносила - яку країну ми будуємо сьогодні і якою вона буде до 2030 року. Необхідно з’ясувати цілі, базові принципи, інструменти, порядок дій, відповідальних».

Сергій Тарута наголосив на важливості проведення таких парламентських слухань, "щоб почути від усіх бажаючих яким вони бачать майбутнє", а також розробки закону про засади збалансованого розвитку України до 2030 року.

На думку народного депутата: «Чітке розуміння майбутнього України зупинить від’їзд людей, оскільки дасть відчуття для кожної людини, що у неї є майбутнє у цій країні».

Комітет пропонує Верховній Раді України провести парламентські слухання на тему: «Про засади державної політики сталого розвитку України» 3 червня 2020 року о 15.00.