25 вересня 2019, 18:15 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулася презентація концепції реформування Служби безпеки України

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки сьогодні відбулася робоча зустріч із Комітетом з питань правоохоронної діяльності, у рамках якої була презентована концепція реформування Служби безпеки України.

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки представляли заступник голови Комітету Мар’яна Безугла та секретар Комітету Роман Костенко. Від Комітету з питань правоохоронної діяльності участь у заході взяли голова Комітету Денис Монастирський та заступник голови Комітету Галина Михайлюк.

На зустрічі також були присутні представники Служби безпеки України, Національного інституту стратегічних досліджень, Українського інституту майбутнього, Посольства Сполучених штатів Америки в Україні, Представництва НАТО в Україні, Консультативної місії Європейського Союзу.

У ході дискусії учасники висловили своє бачення та пропозиції щодо реформування Служби безпеки України.

Представники Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки поінформували, що зараз ведеться активна робота над  законопроектом щодо реформування Служби безпеки України. Рішенням Комітету було створено спільну міжфракційну робочу групу з підготовки даного законопроекту. Також зазначалося, що він має базуватися на стандартах країн НАТО та Європейського Союзу.

Підсумовуючи, учасники заходу висловили одностайну думку, що ця зустріч – один із перших етапів ґрунтовної підготовки відповідних законодавчих змін.