25 вересня 2019, 14:00 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

У Комітеті з питань цифрової трансформації створено робочу групу з напрацювання змін до законодавства щодо функціонування електронних платіжних систем

Комітет з питань цифрової трансформації, заслухавши інформацію Голови Комітету Михайла Крячка щодо необхідності внесення змін до законодавства стосовно функціонування електронних платіжних систем, вирішив утворити Робочу групу з підготовки проекту Закону «Про внесення змін до Закону України « Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» (щодо здійснення платіжних операцій через мережу Інтернет).

Також Комітет визначив головою Робочої групи Голову підкомітету електронного урядування та електронної комерції Романа Соху (за згодою). Голові Робочої групи доручено у десятиденний термін сформувати склад Робочої групи та інформувати членів Комітету про діяльність Робочої групи. Як передбачено, голова Робочої групи, у разі потреби, вноситиме зміни до складу Робочої групи та залучатиме до участі у її роботі народних депутатів (за згодою), представників державних органів, підприємств, установ та організацій, а також представників міжнародних організацій та незалежних експертів, представників громадських організацій.

Участь у діяльності Робочої групи її членів та залучених осіб здійснюватиметься на громадських засадах.