19 липня 2019, 09:33 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 липня

Сьогодні у «Голосі України»:

Програма стажування - це справжній соціальний ліфт для молоді

Роз'яснення ЦВК щодо передвиборної агітації

Головним пріоритетом має стати не боротьба з корупцією, а її подолання

"У нас народжується величезна кількість талантів! Спрацьовує потенціал генетичного коду нації..."

 

Програма стажування - це справжній соціальний ліфт для молоді

"Протягом майже шести місяців ви знайомилися не лише з основними завданнями та обов'язками державних службовців, а й відчули життя українського парламенту. Програма стажування молоді є своєрідним елементом підготовки і добору талановитої молоді, кадровим резервом для подальшої роботи в апараті, адже колишні випускники програми працюють майже у кожному структурному підрозділі апарату", - сказав, звертаючись до учасників урочистої церемонії закриття Програми стажування молоді в апараті Верховної Ради України у 2019 році та Програми стажування випускників німецьких вищих навчальних закладів в апараті Верховної Ради України, перший заступник керівника апарату Верховної Ради України Петро Боднар. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/319554)

Роз'яснення ЦВК щодо передвиборної агітації

Роз'яснення Центральної виборчої комісії щодо передвиборної агітації відповідно до Закону України "Про вибори народних депутатів України".

Роз'яснення Центральної виборчої комісії щодо заборони надання виборцям, закладам, установам, організаціям, а також виборчим комісіям та їх членам товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей (непрямого підкупу) під час проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року. (читайте у «Голосі України» на 1 стор. >>> article/319560)

Головним пріоритетом має стати не боротьба з корупцією, а її подолання

Про це під час учорашнього засідання Національної ради з питань антикорупційної політики заявив Президент Володимир Зеленський. Висловивши сподівання, що цей орган стане справжньою комунікаційною платформою для всіх антикорупційних органів, громадськості, бізнесу та експертів, глава держави поінформував учасників засідання про зроблене за час, який минув після його вступу на посаду. За словами В. Зеленського, до Верховної Ради було подано 16 законопроектів, зокрема, щодо покарання за незаконне збагачення, цивільної конфіскації неправомірно нажитого майна, скасування грабіжницької формули "Роттердам+" та щодо вдосконалення роботи Вищого антикорупційного суду. Також було розблоковано міжнародну співпрацю Національного антикорупційного бюро з антикорупційними органами іноземних держав та скасовано електронне декларування для антикорупційних активістів. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/319562)

"У нас народжується величезна кількість талантів! Спрацьовує потенціал генетичного коду нації..."

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв впродовж 2008-2018 років посідала перше місце в рейтингу ЮНЕСКО серед мистецьких закладів вищої освіти України. Щороку тут набирають майже 500 першокурсників - 270 майбутніх бакалаврів та 230 магістрів. Нині в абітурієнтів гаряча пора - триває вступна кампанія. Кого хочуть бачити у своїх аудиторіях викладачі та хто вже отримав дипломи цього мистецького вишу, в інтерв'ю "Голосу України" розповів ректор НАКККіМ, доктор філософії, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, почесний академік Національної академії мистецтв України Василь Чернець. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/319563)

 

Повний випуск «Голосу України» від 19.07.2019 на сайті http://www.golos.com.ua