18 жовтня 2018, 09:14 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 жовтня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

- Добросовісні позичальники зможуть позбутися боргового зобов’язання

- ЄБРР готовий інвестувати у біоенергетику в нашій країні

- НАБУ пропонують звітувати перед народними обранцями

 

Добросовісні позичальники зможуть позбутися боргового зобов’язання

Парламентська хроніка Ранкове засідання 17 жовтня Верховна Рада розглянула у другому читанні проект Кодексу України з процедур банкрутства, реєстр. № 8060. Ставлячи документ на розгляд, Голова Верховної Ради зауважив, що протягом середи народні депутати спробують розглянути всі поправки до документа, а їх чимало — понад 1300, а голосування за проект відбудеться вже у четвер.

З огляду на це, закликав колег наполягати лише на принципових правках, які потребують обговорення і спеціальної уваги. «Це непростий, об’ємний закон, але комітет провів дуже масштабну роботу з його підготовки», — додав Андрій Парубій.

За словами голови Комітету з питань економічної політики Андрія Іванчука, документ побудовано із чотирьох книг. Перша регулює загальні положення і терміни. Друга — діяльність самоврядної організації Арбітражних керуючих. Третя — питання банкрутства юридичних осіб. Четверта книга — це новела в українському законодавстві, вона регулює банкрутство фізичних осіб.  (читайте у «Голосі України» на 1-2 стр. >>> article/308858)

 

ЄБРР готовий інвестувати у біоенергетику в нашій країні

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) працює над запуском в Україні в 2019 році програми із біоенергетики, у рамках якої заплановано профінансувати майже 10—15 проектів на загальну суму 70—80 млн євро. Про це повідомив асоційований директор департаменту енергоефективності та зміни клімату ЄБРР Сергій Масліченко. «І тут ми говоримо не лише про біоенергетичні станції, а про весь ланцюг — від поля до кінцевого споживача. Україна як аграрна країна має великі залишки виробництва, проте зараз вони залишаються на по (читайте у «Голосі України» на 1,14 стр. >>> article/308836)

 

НАБУ пропонують звітувати перед народними обранцями

Представники Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції наголошують на тому, що НАБУ має звітувати перед народними депутатами раз на два місяці. Парламентарії виступають за повне та всебічне розслідування всіх справ, які порушено за корупційними злочинами. В тому числі, й за матеріалами журналістських розслідувань. Кожен підозрюваний, незалежно від посади, має на рівних для всіх громадян умовах працювати зі слідством, кажуть у комітеті, — надавати свідчення та мати право доводити свою невинуватість. Відтак, законотворці вимагають від НАБУ звітів про хід резонансних справ. Звісно, про розголос засекреченої інформації не йдеться. Народні депутати лише хочуть розуміти на якому етапі перебуває кожна справа й чи співпрацюють зі слідством підозрювані та свідки, чи нема способів і спроб перешкоджати слідству.(читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/308860)

 

Повний випуск «Голосу України» від 18.10.2018 на сайті http://www.golos.com.ua