05 жовтня 2018, 14:52 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Комітет у закордонних справах Сейму Литовської Республіки висловив свою солідарність та рішучу підтримку демократичних реформ в Україні, а також прагненню закріпити в Конституції України незворотність європейського та євроатлантичного курсу

 

Від імені Комітету у закордонних справах Сейму Литовської Республіки, Голова Комітету Ю.Бернатоніс висловив свою солідарність та рішучу підтримку демократичних реформ в Україні, а також прагненню закріпити в Конституції України незворотність європейського та євроатлантичного курсу.

Зокрема, в листі зазначається, що «принцип геополітичної орієнтації, закріплений у Конституції Литовської Республіки, передбачає обраний шлях до європейської і трансатлантичної інтеграції та необхідність виконання зобов'язань членства в ЄС та НАТО. Цей принцип ясно демонструє рішучість держави бути частиною західної демократичної спільноти».

Нам надзвичайно корисний литовський  досвід та їх підтримка обраного Україною курсу на усіх міжнародних рівнях. Литва для України є надійним стратегічним партнером, справжнім другом та союзником.

Голова Комітету Г.Гопко, у свою чергу, висловлює свою подяку литовським колегам за тверду позицію, підтримку України у її боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність та допомогу на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції.