19 жовтня 2016, 15:00 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції (вул. Садова, 3а, к. 330).

Порядок денний:

1. Про доручення Голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо реалізації вимог Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України» про проведення щорічної незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України.

II. Проекти законів України, у підготовці яких на розгляд Верховної Ради України Комітет приймає участь (індекс 15)

2. Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення їх окремих положень з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів (реєстр. № 4960, н.д. Демчук Р.Є., Довбенко М.В. та інші).

3. Про проект Закону про внесення зміни до статті 218 Кримінального процесуального кодексу України щодо уточнення суб'єкта вирішення спору про підслідність у кримінальному провадженні, яке може належати до підслідності Національного антикорупційного бюро України (реєстр.№ 5097, н.д. Карпунцов В.В., Мельничук І.І.).

4. Про проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення положень у частині запобігання корупції та недопущення випадків уникнення кримінальної відповідальності (реєстр. № 5159, н.д. Добродомов Д.Є., Матківський Б.М. та інші).

5. Про проект Закону про внесення змін до статті 366-1 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за декларування недостовірної інформації (реєстр. № 5175, н.д. Єднак О.В.).

6. Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення стягнення в дохід держави необґрунтованих активів (реєстр. № 5142, Кабінет Міністрів України).

III. Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства (індекс 16) та з метою проведення антикорупційної експертизи (індекс 17)

IV. Проекти нормативно-правових актів, в яких виявлено корупціогенні фактори (індекс 17)

7. Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища в частині дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій та форм власності, родючості ґрунтів (реєстр. № 4356-1, н.д. Гуляєв В.О., Кривошея Г.Г., Демчук Р.Є. ).

8. Про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» (щодо підтримки малого та середнього підприємництва)  (реєстр.   № 4440, н.д. Лабазюк С.П., Люшняк М.В.).

9. Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання земель дорожнього господарства та розвитку мережі автомобільних доріг (реєстр. № 4648, Кабінет Міністрів України).

10. Про проект Закону про внесення зміни до статті 4 Бюджетного кодексу України (реєстр. № 4747, н.д. Немировський А.В.).

11. Про проект Закону про внесення змін до розділу ІХ «Рентна плата» Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування рентною платою (реєстр. № 4850, н.д. Лопушанський А.Я.).

12. Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей стягнення в дохід держави необґрунтованих активів та активів, власник яких не встановлений (реєстр. № 4890, н.д. Вінник І.Ю., Тетерук А.А. та інші).

13. Про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про виконавче провадження» (щодо заборони звернення стягнення на деякі об’єкти нерухомого майна фізичної особи) (реєстр. № 5059, н.д. Тимошенко Ю.В.).

14. Про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» (щодо захисту прав споживачів при встановленні вузлів комерційного обліку природного газу) (реєстр. № 5093 доопрацьований, н.д. Воропаєв Ю.М.).

Різне.

17. Про розгляд звернення народного депутата України – голови підкомітету з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції органами державної влади та місцевого самоврядування Дерев’янка Ю.Б.  за зверненням до нього гр. Рапоти К.О. щодо можливого вчинення окремими посадовими особами ГУ СБУ у м. Києві та Київській області та прокуратури Київської області численних кримінальних правопорушень, а також щодо забезпечення безпеки громадянину Рапоті К.О. відповідно до Закону України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві».

17.1. Про звернення представника в Україні Вестмінстерська фундація за демократію (WFD) Шевчук Галини  щодо презентації Продукту «Вплив корупції на економічне зростання».

17.2. Про звернення народного депутата України – члена Комітету Кривохатька В.В. щодо проведення виїзного засідання Комітету у м. Запоріжжя у жовтні – листопаді поточного року.

17.3. Про затвердження роз’яснень щодо порядку роботи із системою електронного декларування з метою недопущення помилок, які суперечитимуть Закону України «Про запобігання корупції».            

Вхід за картками акредитації