12 грудня 2014, 16:50 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Відбулася перша робоча зустріч Міжфракційного депутатського об’єднання "Рівні можливості"

Сьогодні у Верховній Раді VIII скликання відбулася перша робоча зустріч Міжфракційного депутатського об’єднання "Рівні можливості" (МФО "Рівні можливості"). Окрім співголів об’єднання Олени Кондратюк, Марії Іонової та Лілії Гриневич, участь у засіданні взяли представники фракцій "Блоку Петра Порошенка", "Народний Фронт", "Батьківщина": Ірина Геращенко, Наталія Новак, Олена Масоріна, Оксана Юринець, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Тетяна Донець, Олена Бойко, Олексій Рябчин, Наталія Кацер-Бучковська, Ольга Червакова, Світлана Заліщук, Олена Шкрум .  

Під час зустрічі члени МФО обговорили основні завдання об’єднання у Верховній Раді VIIІ скликання, організаційні аспекти діяльності, сформували Секретаріат МФО.

Основна увага депутатів була зосереджена на нагальності розробки законодавчих ініціатив, спрямованих на забезпечення гендерного балансу і дотримання рівних прав для чоловіків і жінок, та необхідності об'єднання зусиль законодавчої влади та громадського сектору задля захисту прав жінок та дітей. Всі депутати мали можливість висловити свою позицію та бачення щодо напрямків діяльності об’єднання.

У результаті зустрічі було заплановано підготувати пропозиції для внесення змін до законодавства, а також налагодити більш тісну співпрацю з волонтерами та представниками громадських об’єднань, які займаються питаннями захисту прав жінок та дітей.

Зокрема, наступного тижня члени об’єднання "Рівні можливості" спільно з волонтерами візьмуть участь в організації привітань дітей з Днем Святого Миколая в Донецькій та Луганській областях.