Новини

18 лютого 2019, 21:03

Ірина Геращенко: Парламент має розширити повноваження Комітету з питань європейської інтеграції для пришвидшення виконання Україною зобов’язань по Угоді про асоціацію

докладніше
18 лютого 2019, 16:39

Відбувся особистий прийом громадян головою Комітету у закордонних справах Ганною Гопко

докладніше
18 лютого 2019, 16:00

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи підтримав зміни до Закону про поводження з відпрацьованим ядерним паливом щодо розміщення, проектування та будівництва ЦСВЯП

докладніше
18 лютого 2019, 13:02

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у 55-ій Мюнхенській конференції з безпеки

докладніше
18 лютого 2019, 11:14

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення ініціює проведення парламентських слухань на тему: "Детінізація заробітної плати"

докладніше
18 лютого 2019, 09:47

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про внесення змін до Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель

докладніше
15 лютого 2019, 18:04

А.Парубій: «Не було б України, якби не така підтримка Литви на шляху нашої незалежності і на шляху до Євросоюзу"

докладніше
15 лютого 2019, 17:29

Андрій Парубій взяв участь у церемонії відкриття Порталів Акта проголошення незалежності України та Конституції України у Верховній Раді України

докладніше
15 лютого 2019, 16:50

Андрій Парубій: Втручання Росії у виборчий процес в Україні вже відбувається у всіх сферах

докладніше
15 лютого 2019, 15:37

Андрій Парубій: Цивілізований світ має спільно протистояти російській агресії

докладніше
15 лютого 2019, 15:35

Сироїд: Європа без України не є дійсною. Доки не буде цього розуміння, будемо в небезпеці

докладніше
15 лютого 2019, 15:17

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у місті Львів круглий стіл на тему: "Впровадження Закону України "Про співробітництво територіальних громад": стан та перспективи розвитку"

докладніше
15 лютого 2019, 14:24

Андрій Парубій: Закон про мову планується до розгляду у Верховній Раді наступного пленарного тижня, а Виборчий кодекс - протягом поточної сесії

докладніше
15 лютого 2019, 12:19

Андрій Парубій підписав Розпорядження про створення Офісу парламентської реформи

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
07 лютого 2017, 10:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Виставка Романа Бончука «Квіт нації» за ініціативи благодійного фонду «Майдан Гідності» та за підтримки ГО «Самооборона Майдану»

 

З 7 по 9  лютого у кулуарах І поверху Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5) з 10:00 до 18:00 за ініціативи благодійного фонду «Майдан Гідності» та за підтримки ГО «Самооборона Майдану»  відбуватиметься виставка відомого українського художника Романа Бончука «Квіт нації».

Місією виставки є збереження пам’яті про вчинки, стремління, цінності загиблих Героїв Небесної Сотні, сприяння становленню  свідомих та відповідальних за долю держави та благо суспільства людей.

Мета заходу - вшанування пам’яті героїв «Небесної Сотні», прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості, розвиток бажання стати гідними громадянами своєї держави - України.

«Історія твориться сильними особистостями, носіями справжнього духу, небесними пасіонаріями, котрі через дію-вчинок перед моральною і внутрішньою відповідальністю йдуть на смерть…», – такий ідейний задум і лейтмотив самобутнього проекту Романа Бончука.

На виставці буде представлено близько півсотні портретів визначних історичних постатей минулого і теперішнього – творців української державності.

На живописних портретах, частково представлених у формі бджолиних стільників, перед глядачами промайне понад столітня історія нашої держави: від її засновників і авторитетів до нинішніх розбудовників і захисників: релігійні діячі, політики, козаки, кобзарі, майданівці, кіборги, полеглі воїни АТО. У Сотні Квіту Нації зокрема представлено образи Миколи Гоголя, Йосипа Сліпого, Івана Франка, В’ячеслава Чорновола, Сергія Нігояна, Назара Войтовича, Романа Гурика, Устима Голоднюка,  та інших.

Інформація про автора: Роман Бончук народився 1980 року в Івано-Франківську. Приватно навчався живопису у В. Чернявського. Професійно займається дизайном та малярством.

1999 року студіював у Гарвардському університеті (історико-літературний факультет, історія української літератури ХХ ст.) завдяки публікації збірки оповідань “48 кімнат маєтку”. 2000 року закінчив Прикарпатський державний Університет за фахом дизайн інтер’єру. Автор близько 20-ти персональних виставок в Івано-Франківську, Києві (Мистецький Арсенал, галерея “Ра”, Посольство Франції, Національна Спілка Художників та ін.); а також за кордоном: в Німеччині, Польщі, Великобританії, США (зокрема в бібліотеці Гарвардського університету).

Виставка проходитиме за ініціативи Благодійного фонду «Майдан Гідності»  який був створений у 2016 році представниками родин Героїв Небесної Сотні. Створювався фонд в першу чергу, для допомоги Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності, для підтримки  проектів музею та в сприянні його розвитку.

За нову державу, за нові можливості, за гідне майбутнє свого народу, Вони - Небесна Сотня, віддали життя і дали всім нам, можливість, втілити наші і їхні мрії. Тому, Ігор Гурик – Голова правління фонду, батько Героя Небесної Сотні - Романа Гурика, на цьому не хоче зупинятися і розширює загальну місію фонду та напрямки діяльності, а саме:

моральне і патріотичне виховання підростаючого покоління, виховання у дітей та підлітків любові до своєї країни, її культури і традицій;

розвиток програм та заходів з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя та сімейних цінностей;

проведення  просвітницьких заходів;

сприяння розвитку культури, освіти і науки, в тому числі реалізації програм національно-культурного та духовного розвитку.

Організатори і партнери: Благодійний фонд «Майдан Гідності», ГО «Самооборона Майдану», Музей Революції Гідності, Верховна Рада України, Благодійний фонд  Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ».