Новини

07 квітня 2020, 13:00

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: Укладення договорів між споживачами та виконавцями комунальних послуг відтерміновано через карантин

докладніше
06 квітня 2020, 17:24

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів перше засідання у режимі відеоконференції

докладніше
06 квітня 2020, 12:00

Комітет з питань інтеграції України з ЄС на засіданні в онлайн режимі розглянув законопроекти на їх відповідність праву ЄС та зобов’язанням України відповідно до Угоди про асоціацію

докладніше
04 квітня 2020, 14:35

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Івана Вакарчука

докладніше
03 квітня 2020, 18:46

Комітет з питань правоохоронної діяльності спільно з Генеральною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро та Антикорупційною ініціативою Європейського союзу провели веб-конференцію на тему «Система електронного кримінального провадження eCase»

докладніше
03 квітня 2020, 15:07

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження, яким продовжив дію додаткових заходів із попередження поширення коронавірусної хвороби

докладніше
02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

«Український тиждень» в Європарламенті

01 березня 2016, 16:55

 Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман ініціює продовження Місії Європейського Парламенту з оцінки потреб

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман виступив в ініціативою продовжити Місію Європейського Парламенту з оцінки потреб, очолювану Петом Коксом, для практичного впровадження презентованого у Брюсселі Плану дій та Дорожньої карти щодо внутрішньої реформи Верховної Ради. Про це Голова Парламенту заявив під час спілкування з журналістами у Брюсселі у вівторок.

"Я вважаю, що команда Європейського Парламенту на чолі з Петом Коксом може бути ефективним механізмом впровадження, тому що важливо не просто написати план реформ, а треба його впровадити", - заявив він.

В. Гройсман поінформував, що мандат Місії Європейського Парламенту досі був спрямований на технічну місію вивчення, оцінку потреб Верховної Ради і напрацювання Плану. Це завдання виконано, тепер йде мова про другий мандат, введений на підтримку технічного провадження, пояснив він.

Очільник Верховної Ради наголосив, що важливо не тільки розробити план, головне завдання - його реалізувати. "Це моє мислення, внутрішній стан: я не люблю говорити про проблеми і не вирішувати їх. План має бути реалізований, це для мене принципово", - підкреслив він.

Голова Парламенту зазначив, що П. Кокс висловив свою зацікавленість щодо цієї ініціативи, підтримали її і керівники фракції Верховної Ради. "Тому я думаю, що буде знайдене правильне рішення щодо продовження цієї роботи", - висловив переконання очільник Верховної Ради.