Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
15 жовтня 2019, 10:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив склад робочої групи із впровадження концепції «Зелений офіс» у Верховній Раді

Комітет з питань екологічної політики та природокористування на своєму засіданні заслухав інформацію заступника голови Комітету Олександра Маріковського про персональний склад робочої групи зі впровадження концепції «Зелений офіс» у Верховній Раді України.

За результатами обговорення народні депутати підтримали створення робочої групи щодо впровадження концепції «Зелений офіс» у Верховній Раді України під головуванням заступника голови Комітету, народного депутата О. Маріковського та затвердив її персональний склад.

Під час засідання Комітет також розглянув проект закону № 2134 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння інвестиційної привабливості України та забезпечення захисту прав і законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності.

Законопроект зобов'язує підприємства електро-, тепло-, водо-, газо- постачання надавати замовнику технічних умов з подальшим відшкодуванням такому замовнику витрачених ним коштів на проведення будівництва та/або капітального ремонту (реконструкції чи технічного переоснащення) мереж та/або інших об’єктів; отримання новозбудованих (після капітального ремонту та/або реконструйованих чи технічно переоснащених) мереж та/або інших об’єктів і подальше відшкодування замовнику його витрат щодо зазначених мереж та/або об’єктів.

У ході обговорення зазначалося, що питання підключення до інженерних мереж потребує спрощення та удосконалення. Разом з тим, запропонований механізм викликає застереження. Члени Комітету звертають увагу, що у законопроекті не визначено, за рахунок чого постачальники цих послуг повинні відшкодовувати витрати, пов'язані з утриманням об'єктів інженерної інфраструктури. Вірогідно, що зазначені витрати можуть бути включені до тарифів на відповідні послуги і призвести до їх збільшення. Відтак, Комітет ухвалив рішення рекомендувати повернути на доопрацювання суб'єкту права законодавчої ініціативи про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння інвестиційної привабливості України та забезпечення захисту прав і законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності.