Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
10 жовтня 2019, 12:20

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань освіти, науки та інновацій заслухав інформацію про діяльність Освітнього центру Верховної Ради України

Комітет з питань освіти, науки та інновацій на своєму засіданні заслухав інформацію про діяльність Освітнього центру Верховної Ради України.

«Центр відкрито 19 липня 2019 року, тобто працює всього три місяці. Цьому передували велика підготовча робота. Ми взяли за приклад освітні центри в інших країнах», - поінформувала керівник Освітнього центру Марина Терещук. За її інформацією, за час роботи Центру, його вже відвідали 1400 осіб і на жовтень, листопад і грудень вже запис завершено. «У нас є величезний попит. Це школярі та вже студенти - до нас звертаються багато університетів щодо відвідання Освітнього центру», - сказала М.Терещук.

Вона також поінформувала: «Мета Центру – підвищити рівень довіри до парламенту та покращити імідж шляхом просвітницької діяльності в стінах Верховної Ради». За словами керівника Центру, це також майданчик для спілкування народних депутатів з дітьми і подякувала членам Комітету, які вже відвідали Освітній центр. Загалом, близько 20 народних депутатів, а також Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, відвідали уроки Центру і поспілкувались з дітьми.

Освітній центр також проводить «Тижні парламенту» - просвітницькі інтерактивні заходи для дітей у регіонах, у яких беруть участь народні депутати із цих регіонів, повідомила М.Терещук. Вона звернулася до членів Комітету з проханням сприяти популяризації і розвитку Освітнього центру, а також системній роботі з Міністерством освіти та науки. Також вона запросила Комітет долучитися до розробки стратегії Освітнього центру на кілька років. «Ми хочемо вивести на новий рівень парламентську просвітницьку діяльність і розширити цільову аудиторію, то му що робота Верховної Ради цікава і дорослим», - сказала керівник Центру.

Голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак запевнив у підтримці Освітнього центру. «Це одне із наших завдань – підтримувати будь-яку ініціативу, яка робиться для того, щоб наші діти були більш освіченими», - сказав він.

Народні депутати України – члени Комітету подякували представникам Освітнього центру і проектів Програми USAID РАДА та висловили власні позитивні враження від відвідин Освітнього центру, який розташований в будинку Верховної Ради України за адресою: вул. Грушевського, 5 (кулуари першого поверху).