Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
01 жовтня 2019, 18:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування О.Бондаренко обговорив з керівництвом компанії “Veolia” можливості реалізації в Україні проектів поводження з відходами

1 жовтня голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко провів робочу зустріч з віце-президентом компанії “Veolia” і керівником зони Центрально-Східної Європи Філіппом Гітардом та виконавчим директором з питань поводження з відходами компанії “Veolia” у Центрально-Східній Європі та Україні Маттіасом Фогелем.

Метою зустрічі було обговорення можливостей реалізації інвестиційних проектів компанії “Veolia” в Україні, зокрема будівництва об'єктів у сфері поводження з відходами.

Спеціалісти Компанії поділилися набутим досвідом та технологічними новинками у сферах поводження з побутовими відходами та реалізованими інвестиційними проектами в країнах Центральної та Східної Європи.

В Україні “Veolia” працює з 1995 року. Це була перша на українському ринку світова компанія, що пропонує комплексні рішення у сфері поводження з відходами. Пан Філіпп Гітард зосередив увагу на інноваціях, в яких лідирує Компанія, і як вони можуть бути реалізовані в України.

Підчас зустрічі обговорювалися першочергові та стратегічні кроки розвитку сфери поводження з відходами в Україні.

Голова Комітету Олег Бондаренко відмітив, що Україна зацікавлена у співпраці з міжнародними донорськими організаціями у розробці стратегії розвитку сфери поводження з відходами. Він поділився з учасниками зустрічі, що наразі в Україні відбувається перехід до інтегрованого підходу управління відходами. Голова Комітету запевнив, що Комітет і надалі буде працювати над адаптацією законодавства про відходи до законодавства ЄС і визначенням шляхів його удосконалення, напрацюванням комплексних стратегій і програм на державному рівні.

О.Бондаренко поінформував про розгляд на засіданнях Комітету законопроектів, які зареєстровані у Верховній Раді України і стосуються сфери поводження з відходами, передбачають врегулювання питань поводження з окремими видами відходів, базових принципів, які будуть закладені у Національну стратегію поводження з відходами тощо.

Очільник Комітету висловив сподівання, що їх ухвалення формуватиме належні умови для створення індустрії поводження з відходами та сприятиме усуненню зловживань з боку муніципальних органів, юридичних та фізичних осіб у цій сфері.

Також Голова Комітету запропонував учасникам зустрічі висловити свою точку зору та пропозиції до проекту закону про концесію, який розглядається у Верховній Раді. Він запевнив, що Комітет готовий максимально сприяти тому, щоб пропозиції міжнародних партнерів були адаптовані в рамках Національної стратегії управління відходами.