Новини

15 листопада 2019, 09:40

Огляд головних тем «Голосу України» від 15 листопада

докладніше
15 листопада 2019, 09:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 15 листопада

докладніше
14 листопада 2019, 18:23

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування проведено робочу нараду на тему: «Обміління Шацьких озер: причини, наслідки, рішення»

докладніше
14 листопада 2019, 18:09

Пленарні засідання Верховної Ради України

докладніше
14 листопада 2019, 18:07

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу"

докладніше
14 листопада 2019, 18:00

У Книжковому клубі Верховної Ради України відбулася творча зустріч з відомим європейським філософом і політиком Сібе Шаап

докладніше
14 листопада 2019, 17:31

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони"

докладніше
14 листопада 2019, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин"

докладніше
14 листопада 2019, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про використання земель оборони""

докладніше
14 листопада 2019, 14:30

Для України Міжпарламентський Союз - надійна основа та приклад формування міцних засад і традицій парламентаризму, - Олена Кондратюк

докладніше
14 листопада 2019, 14:10

Прийнято Закон "Про Державний бюджет України на 2020 рік"

докладніше
14 листопада 2019, 12:55

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
14 листопада 2019, 10:15

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув питання про утворення двох ТСК

докладніше
14 листопада 2019, 09:51

Комітет з питань бюджету рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
30 вересня 2019, 09:35

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Представники Комітету з питань екологічної політики та природокористування зустрілися з колективом Українського НДІ екологічних проблем

Голова Комітету Олег Бондаренко та голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Павло Якименко у м. Харкові зустрілися з колективом науково-дослідної установи "Український науково-дослідний інститут екологічних проблем" (УКРНДІЕП). 

У вступному слові Олег Бондаренко наголосив, що Комітет цікавлять напрацьовані в Інституті масиви даних та дослідження екологічних процесів та явищ, які можуть використовуватися в роботі Комітету. Особливо цікавими в цій площині видаються дослідження з імплементації директив Європейського Союзу.

Після цього були заслухані доповіді керівників всіх підрозділів Інституту. Голова Комітету предметно поспілкувався з кожним із них.

Найбільшу увагу О.Бондаренко та П.Якименко приділили обговоренню питання досліджень з моніторингу та імплементації директив ЄС щодо природних складових атмосферного повітря і водного середовища; поводження з відходами; дослідження процесів шкідливого «цвітіння» (евтрофування водних об'єктів) та їх впливу на здоров'я людей, а також взаємовпливу підприємств та евтрофованих водойм. Народні депутати зазначили, що дуже актуальними є дослідження проблем водовідведення шахтних вод та впливу на підземні води.

Учасники зустрічі висловили сподівання, що співпраця Комітету з питань екологічної політики та природокористування і УКРНДІЕП в майбутньому буде продуктивно розвиватися та поглиблюватися.