Новини

25 лютого 2020, 16:32

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 25 лютого розпочав офіційний візит до Естонії

докладніше
25 лютого 2020, 14:21

Поглибити співпрацю України і Латвії допоможе якісна комунікація дипломатів, парламентаріїв та урядовців, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 12:46

Комітет з питань молоді і спорту розглянув питання про виконання бюджетної програми "Зшивання країни - проект мобільності молоді"

докладніше
25 лютого 2020, 12:11

Стала, непохитна та принципова підтримка з боку Латвії є цінною та важливою для України, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 11:55

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Державна підтримка легкої промисловості в Україні"

докладніше
25 лютого 2020, 10:51

В економічних відносинах України та Латвії потрібно зберегти позитивний тренд, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 09:25

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проведено слухання: "Сучасний стан українських профспілок. Потреба у перезавантаженні соціального/публічного діалогу"

докладніше
24 лютого 2020, 18:21

Нам важливо продовжувати співпрацю з Латвією на міжнародній арені, - Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2020, 18:00

Апарат Верховної Ради України спільно з Програмою USAID РАДА провели «парламентські дні» у Вінниці

докладніше
24 лютого 2020, 15:48

Важливо, що українські діти мають змогу вивчати рідну мову та культуру навіть за кордоном, - Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2020, 14:18

Комітет з питань бюджету оприлюднив інформацію про кандидатів, які подали документи на конкурс на зайняття вакантних посад членів Рахункової палати

докладніше
24 лютого 2020, 13:37

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримує ідею та концепцію законопроєктів щодо відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

докладніше
24 лютого 2020, 12:36

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк обговорила питання українсько-польського партнерства з керівником кабінету Президента Республіки Польща Кшиштофом Щерським

докладніше
24 лютого 2020, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 24 лютого розпочав офіційний візит до Латвії

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 вересня 2019, 18:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулася презентація концепції реформування Служби безпеки України

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки сьогодні відбулася робоча зустріч із Комітетом з питань правоохоронної діяльності, у рамках якої була презентована концепція реформування Служби безпеки України.

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки представляли заступник голови Комітету Мар’яна Безугла та секретар Комітету Роман Костенко. Від Комітету з питань правоохоронної діяльності участь у заході взяли голова Комітету Денис Монастирський та заступник голови Комітету Галина Михайлюк.

На зустрічі також були присутні представники Служби безпеки України, Національного інституту стратегічних досліджень, Українського інституту майбутнього, Посольства Сполучених штатів Америки в Україні, Представництва НАТО в Україні, Консультативної місії Європейського Союзу.

У ході дискусії учасники висловили своє бачення та пропозиції щодо реформування Служби безпеки України.

Представники Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки поінформували, що зараз ведеться активна робота над  законопроектом щодо реформування Служби безпеки України. Рішенням Комітету було створено спільну міжфракційну робочу групу з підготовки даного законопроекту. Також зазначалося, що він має базуватися на стандартах країн НАТО та Європейського Союзу.

Підсумовуючи, учасники заходу висловили одностайну думку, що ця зустріч – один із перших етапів ґрунтовної підготовки відповідних законодавчих змін.