Новини

14 вересня 2019, 12:32

«Конструктивні відносини між Україною та Сполученими Штатами Америки зберігатимуться і надалі», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

докладніше
14 вересня 2019, 10:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано постанови Верховної Ради про включення до порядку денного другої сесії законопроектів про внесення змін до Конституції України і направлення їх до Конституційного Суду

докладніше
13 вересня 2019, 19:45

«Взаємодія між Україною та Фінляндською Республікою стане ефективнішою», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

докладніше
13 вересня 2019, 15:33

Дмитро Разумков та Мірослав Лайчак обговорили питання подальшої взаємодії Верховної Ради України з ОБСЄ

докладніше
13 вересня 2019, 14:23

Ранкове засідання Верховної Ради (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 14:20

Народні депутати схвалили за основу законопроект про зміни до Податкового кодексу щодо єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 14:02

Народні депутати схвалили за основу проект Закону про внесення змін до законодавства щодо єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:55

Народні депутати схвалили у першому читанні за основу проект Закону про концесію (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:37

Народні депутати підтримали за основу законопроект про внесення змін до законодавства щодо державного регулювання космічної діяльності (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:15

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до законодавства щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:07

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про оренду державного та комунального майна (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 12:00

Народні депутати підтримали за основу законопроект про визнання таким, що втратив чинність, Закону про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 11:41

Народні депутати схвалили за основу проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо планування та системності законотворчої діяльності парламенту (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 11:28

Верховна Рада України достроково припинила повноваження складу Центральної виборчої комісії (відео)

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
17 січня 2014, 14:45

 Прес-служба 

В.Рибак: Закони, ухвалені учора парламентом, прийняті відповідно до Регламенту і відповідають європейським стандартам

 

Закони, ухвалені учора парламентом, прийняті відповідно до Регламенту і відповідають європейським стандартам. Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Рибак в інтерв’ю журналістам у п’ятницю.

Відповідаючи на запитання журналістів, В.Рибак підкреслив, що ситуація, яка склалася у сесійній залі, не дозволяла розглядати законопроекти «за повною програмою», але «процедура у тих умовах, у яких працювали депутати, була законною».

«Порядок у державі нам ніхто не прийде наводити, - заявив він. - Ми все повинні зробити, щоб закони, які діятимуть в Україні, були адаптовані до європейських».

При цьому В.Рибак зазначив, що перед тим, як давати оцінки ухваленим учора законам, потрібно їх проаналізувати. За його словами, у жодній цивілізованій державі є неприпустимим захоплення адміністративних будівель, перекривання транспортних шляхів, погрози суддям.

Голова Верховної Ради також повідомив, що після перевірки процедури розгляду законів на відповідність Регламенту він підписав їх і направив на підпис Главі держави. В.Рибак зазначив, що Президент України як гарант Конституції перед тим, як підписати законодавчі акти, проаналізує їх на предмет відповідності Конституції та чинному законодавству. «Закони набудуть чинності після їх підписання Президентом, - нагадав він. - Після цього ми можемо казати, що вони вступили в силу».

Відповідаючи на запитання щодо, зокрема, законопроекту про внесення змін до Закону про Регламент Верховної Ради України, В.Рибак зазначив, що народні депутати, які і всі інші громадяни, повинні відповідати перед законом. «Закон повинен бути один для всіх», - наголосив він.

***