Новини

07 квітня 2020, 13:00

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: Укладення договорів між споживачами та виконавцями комунальних послуг відтерміновано через карантин

докладніше
06 квітня 2020, 17:24

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів перше засідання у режимі відеоконференції

докладніше
06 квітня 2020, 12:00

Комітет з питань інтеграції України з ЄС на засіданні в онлайн режимі розглянув законопроекти на їх відповідність праву ЄС та зобов’язанням України відповідно до Угоди про асоціацію

докладніше
04 квітня 2020, 14:35

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Івана Вакарчука

докладніше
03 квітня 2020, 18:46

Комітет з питань правоохоронної діяльності спільно з Генеральною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро та Антикорупційною ініціативою Європейського союзу провели веб-конференцію на тему «Система електронного кримінального провадження eCase»

докладніше
03 квітня 2020, 15:07

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження, яким продовжив дію додаткових заходів із попередження поширення коронавірусної хвороби

докладніше
02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
26 лютого 2020, 15:08

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Позиції Естонії та України співпадають у питаннях щодо розвитку демократії й досягнення миру, - Дмитро Разумков

  
Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков у рамках офіційного візиту зустрівся з Президентом Рійгікогу Хенном Пиллуаасом. Дмитро Разумков підкреслив, що між Україною і Естонією склалися дуже добрі відносини, які необхідно й надалі підтримувати та розвивати. За його словами, цьому сприятиме співпраця на рівні парламентських груп дружби, яка вже зараз демонструє свою ефективність.Голова Парламенту привітав Естонську Республіку зі 102-ою річницею здобуття незалежності. «Незалежність неможливо переоцінити. На жаль, у сучасному світі ми стикаємося з ситуаціями, коли її потрібно не лише цінувати, а й оберігати. І ми дуже вдячні за багаторічну непохитну підтримку з боку Естонії в боротьбі України за територіальну цілісність та суверенітет», - підкреслив він.

Дмитро Разумков зазначив, що принципова позиція Естонської Республіки на міжнародних майданчиках - в Раді Європи, Організації Об’єднаних Націй - є дуже цінною для України. «Це ті майданчики, які можна використовувати для розвитку демократії та досягнення миру. І для нас важливо, що позиції Естонії та України з цих питань співпадають», - зауважив він.

Окрім того, Голова Верховної Ради зазначив, що Україна високо цінує економічну підтримку з боку Естонії, та подякував керівництву держави за допомогу  в лікуванні та медичній реабілітації українських військовослужбовців, постраждалих під час АТО/ООС на Донбасі. «Кожне врятоване життя захисників України є нашим пріоритетом», - зазначив він.

Дмитро Разумков також зауважив, що сьогодні в Україні відбувається ряд важливих реформ: боротьба з корупцією, детінізація та лібералізація економіки. «Є також питання, в яких Естонія суттєво випереджає Україну і весь світ. Це, наприклад, діджиталізація та кібербезпека, за якими ви займаєте лідерські позиції. В умовах гібридної війни ваш досвід у цих сферах є особливо важливим для нашої держави», - наголосив Голова Парламенту.