Новини

07 квітня 2020, 13:00

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: Укладення договорів між споживачами та виконавцями комунальних послуг відтерміновано через карантин

докладніше
06 квітня 2020, 17:24

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів перше засідання у режимі відеоконференції

докладніше
06 квітня 2020, 12:00

Комітет з питань інтеграції України з ЄС на засіданні в онлайн режимі розглянув законопроекти на їх відповідність праву ЄС та зобов’язанням України відповідно до Угоди про асоціацію

докладніше
04 квітня 2020, 14:35

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Івана Вакарчука

докладніше
03 квітня 2020, 18:46

Комітет з питань правоохоронної діяльності спільно з Генеральною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро та Антикорупційною ініціативою Європейського союзу провели веб-конференцію на тему «Система електронного кримінального провадження eCase»

докладніше
03 квітня 2020, 15:07

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження, яким продовжив дію додаткових заходів із попередження поширення коронавірусної хвороби

докладніше
02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 лютого 2020, 12:11

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Стала, непохитна та принципова підтримка з боку Латвії є цінною та важливою для України, - Дмитро Разумков

 


У рамках офіційного візиту до Латвійської Республіки Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся зі Спікером Саейму Латвії Інарою Мурнієце. Дмитро Разумков подякував латвійським парламентаріям за сталу, непохитну та принципову підтримку на міжнародній арені, зокрема у рамках роботи ПАРЄ. «Ми відчуваємо підтримку Латвії і щодо захисту територіальної цілісності та повернення тимчасово окупованих територій України, і щодо завершення війни на Сході та повернення анексованих територій Криму», - зазначив Голова Парламенту України.

Своєю чергою Інара Мурнієце запевнила, що Латвія завжди виступала й виступає за непорушність державних кордонів України та буде гостро реагувати на будь-які посягання щодо її територіальної цілісності.

Голова Верховної Ради також наголосив, що євроінтеграційні прагнення України не змінилися. «Це підтверджується політикою Президента, Парламенту і політикою держави в цілому. Свій вибір ми зробили давно і досі сплачуємо за нього високу ціну», - підкреслив він.

Дмитро Разумков зауважив, що важливими кроками у розвитку України мають стати реформи. «Ключовим питанням для нас є боротьба з корупцією та відкритість влади. Ми вже зняли депутатську недоторканність, повернули відповідальність за незаконне збагачення, запустили реформу Антикорупційного суду, але на черзі ще багато змін», - підкреслив він.

Голова Верховної Ради України також висловив сподівання на поглиблення міжпарламентських відносин з Латвією. «Група дружби з Україною в Саеймі Латвії є найчисельнішою - 44 представники. Сподіваюся, що не лише на рівні керівників Парламентів, а й на рівні депутатської роботи ми зможемо покращувати дружні та щирі відносини між нашими державами», - підкреслив він.

Дмитро Разумков також взяв участь у церемонії покладання квітів до Монументу Свободи. 

У зустрічі взяли участь співголови групи з міжпарламентських зв'язків з Латвійською Республікою Соломія Бобровська і Тарас Тарасенко, а також Голова Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко.