Новини

07 квітня 2020, 13:00

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: Укладення договорів між споживачами та виконавцями комунальних послуг відтерміновано через карантин

докладніше
06 квітня 2020, 17:24

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів перше засідання у режимі відеоконференції

докладніше
06 квітня 2020, 12:00

Комітет з питань інтеграції України з ЄС на засіданні в онлайн режимі розглянув законопроекти на їх відповідність праву ЄС та зобов’язанням України відповідно до Угоди про асоціацію

докладніше
04 квітня 2020, 14:35

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Івана Вакарчука

докладніше
03 квітня 2020, 18:46

Комітет з питань правоохоронної діяльності спільно з Генеральною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро та Антикорупційною ініціативою Європейського союзу провели веб-конференцію на тему «Система електронного кримінального провадження eCase»

докладніше
03 квітня 2020, 15:07

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження, яким продовжив дію додаткових заходів із попередження поширення коронавірусної хвороби

докладніше
02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
19 лютого 2020, 13:15

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

На позачерговому засіданні Верховної Ради слід ухвалити заяву щодо шостої річниці Революції Гідності та заслухати звіт правоохоронців про розслідування справ Майдану, - Олена Кондратюк

 

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк підтримує пропозицію провести позачергове засідання Верховної Ради, присвячене подіям на Майдані.

«На цьому засіданні слід ухвалити спеціальну заяву Верховної Ради щодо 6-ї річниці Революції Гідності. Маємо заслухати звіт про поточний стан розслідування злочинів проти майданівців», - наголосила Олена Кондратюк, виступаючи з трибуни Парламенту.

Вона нагадала, що події в центрі Києва 18-21 лютого 2014 року стали найбільш вирішальними і трагічними епізодами Революції Гідності. За її словами, особливо боляче за наймолодших з Небесної Сотні: Назарія Войтовича, Устима Голоднюка, Дмитра Максимова, Романа Гурика, які загинули у Києві.

«Пройшло шість років. Проте усі ми та, найперше родини Героїв Небесної Сотні, на жаль, так і не отримали головного – відчуття справедливості. Справедливого і невідворотного покарання для виконавців та замовників злочинів проти Майдану, на які пішов режим Януковича», - підкреслила Олена Кондратюк.

Віце-спікерка уточнила, що у попередньої влади було вдосталь часу, щоб завершити розслідування справ Майдану, проте вона не впоралася з цим завданням.

«Не дочекалися ми й появи меморіально-музейного комплексу Майдану, який би гідно вшанував пам’ять про Героїв. Але це також борг уже нинішньої влади перед Небесною Сотнею. Бо, якби Майдан тоді не переміг, більшості присутніх не було би в цій залі та інших владних кабінетах», - зауважила Олена Кондратюк.

Заступниця Голови Верховної Ради також вважає неприпустимим, не лише з точки зору конфлікту інтересів, «але й з моральної сторони та поваги до пам’яті Небесної Сотні - перебування в керівництві Державного бюро розслідувань адвоката, який раніше захищав екс-президента В. Януковича».

«Необхідно в найкоротші терміни завершити розслідування всіх справ. Винуватці мають постати перед судом та в ході справедливого і неупередженого процесу притягнуті до відповідальності. Подальше зволікання в цьому питанні недопустиме!» - наголосила Олена Кондратюк.