Новини

29 січня 2020, 10:34

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів за період другої сесії розглянув 227 питань

докладніше
28 січня 2020, 15:06

Перший заступник Голови парламенту Руслан Стефанчук запевнив про незмінність українського курсу на набуття членства в НАТО

докладніше
28 січня 2020, 14:43

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України протягом другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання підготував 7 законопроектів, прийнятих Верховною Радою в цілому як закони

докладніше
28 січня 2020, 12:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди річниці затвердження Державного прапора України

докладніше
28 січня 2020, 10:15

В Апараті Верховної Ради України розпочалися дводенні фахові комунікації з працівниками виконавчого апарату Вінницької обласної ради

докладніше
28 січня 2020, 09:54

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулося засідання спільної робочої групи з опрацювання законопроекту про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"

докладніше
27 січня 2020, 17:45

ГРАФІК особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України під час роботи третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше
27 січня 2020, 15:41

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулася робоча нарада щодо ефективності діяльності регіональних комісій з визначення та підтвердження статусу постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

докладніше
27 січня 2020, 12:08

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснив робочу поїздку до Херсонської, Миколаївської та Одеської областей (відео)

докладніше
27 січня 2020, 10:27

Комітет з питань молоді і спорту протягом другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання розглянув 50 питань

докладніше
27 січня 2020, 09:25

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди річниці звільнення ув’язнених з нацистського концтабору Аушвіц (Освенцім)

докладніше
24 січня 2020, 17:30

Комітет з питань економічного розвитку за період другої сесії дев’ятого скликання підготував 15 законопроєктів, які були прийняті Верховною Радою в цілому

докладніше
24 січня 2020, 17:00

Про звернення громадян до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування у 2019 році

докладніше
24 січня 2020, 15:00

Інформація Комітету з питань транспорту та інфраструктури

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
13 вересня 2019, 15:33

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Дмитро Разумков та Мірослав Лайчак обговорили питання подальшої взаємодії Верховної Ради України з ОБСЄ

 


Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков провів зустріч з діючим Головою ОБСЄ, Міністром закордонних та європейських справ Словацької Республіки Мірославом Лайчаком.

Учасники зустрічі обговорили перспективи подальшої взаємодії з Організацією з безпеки і співробітництва в Європі.

Голова Верховної Ради України запевнив Мірослава Лайчака у подальшій ефективній співпраці з ОБСЄ щодо захисту інтересів України. Дмитро Разумков зазначив, що вже є перші кроки у напрямку розблокування процесу врегулювання ситуації на Донбасі, зокрема, відзначив зусилля Президента України Володимира Зеленського у питанні звільнення заручників. Він також повідомив, що відбулося точкове припинення вогню, розведення військ та важкого озброєння, і висловив сподівання, що вогонь буде припинено по всій лінії фронту.

Голова Парламенту зазначив, що докладається багато зусиль для врегулювання ситуації на сході України та висловився за розширення Нормандського формату, який, за його словами, є найбільш ефективним і можливим для імплементації.

Торкаючись питання стосовно проведення місцевих виборів на окупованих територіях, Дмитро Разумков підкреслив, що про це говорити завчасно – до забезпечення необхідних безпекових умов, припинення вогню та виведення іноземних військ, відновлення кордону між Російською Федерацією і Україною та контролю за ним. «Повернення українських прикордонників на кордон між Україною і Росією сприятиме врегулюванню конфлікту, - сказав він. – Поки що з точки зору демократії, а вибори – це прояв демократії, неможливо забезпечити вільне волевиявлення громадян України та діяльність громадських організацій на цій території».

Голова Верховної Ради переконаний, що треба багато ще зробити для повернення українських громадян зі сходу – і фізично, і ментально. «Вірю, що ми цей шлях пройдемо», - наголосив він. 

Мірослав Лайчак зазначив, що ОБСЄ готова і надалі надавати допомогу українським людям та бажає бачити Україну у мирі та безпеці. Голова ОБСЄ підкреслив, що існує багато платформ, які допоможуть закінчити війну на сході країни та діяти в інтересах українських громадян. «Готові як організація і як країна допомогти у всіх напрямках, що сприяють полегшенню життя людей», - наголосив він.