Новини

07 грудня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить робочу поїздку до Житомирської області

докладніше
07 грудня 2019, 09:30

Вітання Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2019, 09:00

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше
06 грудня 2019, 12:55

Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
31 серпня 2019, 11:45

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков наголошує на необхідності громадського контролю з боку народних депутатів за розслідуванням обставин загибелі військовослужбовців під Парламентом

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков взяв участь у церемонії вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули 31 серпня 2015 р. під час несення служби під стінами Верховної Ради України.

Учасники церемонії поклали квіти до Меморіальної дошки, встановленої на стіні Верховної Ради України, відбувся урочистий молебень.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час брифінгу зазначив, що пройшло вже чотири роки, а результату немає з розслідування обставин загибелі військовослужбовців. «Страшно, коли гинуть наші хлопці, захищаючи Україну на фронті, але в рази страшніше, коли гинуть люди під стінами Парламенту, захищаючи громадян України, і це залишається без покарання».

Д.Разумков підкреслив, що Парламент буде допомагати в розслідуванні злочину у рамках діючого законодавства, щоб понесли покарання ті, хто винен у смертях людей. Також, за його словами, буде надано підтримку родичам постраждалих.

За його словами, народні депутати більш ретельно вивчать обставини тих подій, спілкуватимуться з близькими загиблих і поранених, ходитимуть на засідання суду. «Такий громадський контроль не буде зайвим, - наголосив Голова Парламенту і додав: - Не потрібно залишатися осторонь».

У заходах взяли участь військовослужбовці Національної гвардії, родичі і близькі постраждалих та загиблих воїнів, священники, представники засобів масової інформації.

Довідково: 31.08.2015 року після голосування у Верховній Раді України питання щодо змін до Конституції України у частині децентралізації влади, під Парламентом відбулися сутички між радикально налаштованими мітингувальниками та правоохоронцями. Внаслідок вибуху бойової гранати 68 військовослужбовців Національної гвардії отримали поранення, четверо загинули.

За особисту мужність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові, зразкове виконання військового обов’язку Указом Президента України нагороджені орденом «За мужність» ІІІ ступеню:

Дебрін Ігор Анатолійович, Сластніков Дмитро Анатолійович, Костина Олександр Сергійович, Дацюк Богдан Вікторович.