Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
09 липня 2019, 10:15

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України заявив, що завдяки спільній позиції була відбита ще одна інформаційна атака Кремля

 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на початку пленарного засідання у вівторок заявив, що завдяки спільній позиції була відбита ще одна інформаційна атака. «Ми змусили п’яту колону Москви відмовитися від ідеї проведення телемосту «Нада пагаваріть», - сказав А.Парубій. – Спочатку вони вбили 13 тисяч українців, а тепер вирішили про це поговорити».

На думку Голови Парламенту, такі дії телеканалу Newsone  можуть коштувати йому ліцензії на мовлення, «адже трансляція, а тим паче ретрансляція забороненого в Україні пропагандистського каналу «Росія» - недопустима і є злочином!»

За його словами, учора українці: політики, журналісти, всі небайдужі громадяни були єдині у відсічі агресору. «І разом ми відбили чергову інформаційну атаку Кремля, - наголосив Голова Верховної Ради. - Я переконаний, що і у Парламенті наступного скликання буде достатня проукраїнська більшість, проукраїнська потужна сила, яка зможе не допустити реваншу. Я вітаю всіх вас! Це наша спільна перемога!»

А.Парубій закликав народних депутатів активізуватись, прибути у сесійну залу і взяти участь у голосуванні за Виборчий кодекс, яке відбудеться 11 липня об 11-00. По завершенні розгляду законопроекту по Виборчому кодексу порядком денним останнього пленарного тижня передбачено розгляд законопроекту про заручників, про капеланів, про шахтарів, а також кадрові питання.