Новини

11 жовтня 2019, 17:00

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів у приймальні Верховної Ради України за період з 3 по 11 жовтня

докладніше
11 жовтня 2019, 16:50

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи»

докладніше
11 жовтня 2019, 15:38

Члени Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів разом з представниками громадянського суспільства обговорили законодавчі ініціативи щодо відновлення права на отримання пенсій окремим категоріям громадян

докладніше
11 жовтня 2019, 13:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України проведено тематичний урок для освітян

докладніше
11 жовтня 2019, 12:36

Відбувся брифінг на тему: "Законодавчі ініціативи щодо земельної реформи"

докладніше
11 жовтня 2019, 12:00

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування проведено засідання робочої групи із законодавчого врегулювання питань видобутку бурштину

докладніше
11 жовтня 2019, 11:29

Комітет з питань молоді і спорту провів круглий стіл на тему: "Шляхи вдосконалення державної молодіжної політики"

докладніше
11 жовтня 2019, 11:10

Комітет з питань антикорупційної політики провів виїзне закрите засідання у Службі безпеки України

докладніше
11 жовтня 2019, 09:35

Огляд головних тем «Голосу України» від 11 жовтня

докладніше
10 жовтня 2019, 20:49

Взаємодія з аудиторськими структурами буде конструктивною і відкритою, - Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 19:43

Ми готові розвивати двосторонні відносини між Україною та Нідерландами, – Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 18:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує прийняти за основу та в цілому законопроект про внесення змін до Закону «Про добровільне об'єднання територіальних громад»

докладніше
10 жовтня 2019, 16:35

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання Комітету з питань молоді і спорту Василь Мокан провів особистий прийом громадян

докладніше
10 жовтня 2019, 14:09

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
22 червня 2019, 15:49

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

І.Геращенко: Реабілітаційні центри для військових мають бути створені по всій Україні

 


21 червня Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко разом із Міністром у справах ветеранів України Іриною Фріз здійснили робочу поїздку до Житомира та взяли участь в урочистостях з нагоди річниці «Дому ветерана», створеного на базі Центру вертебрології і реабілітації воїнів АТО.

Вітаючи присутніх, Ірина Геращенко подякувала місцевій владі, Уряду, зокрема представникам  Міністерства у справах ветеранів України та меценатам за роботу над створенням унікального реабілітаційного центру, та нагадала, що рік тому зазначене приміщення ще було в занедбаному стані. 

І. Геращенко та І. Фріз ознайомились з умовами оздоровлення та реабілітації українських воїнів, які пройшли фронт боротьби за незалежність нашої держави і протистояли російському агресору на сході України, та подякували керівництву і персоналу за увагу до ветеранів.

«Подібні реабілітаційні центри для ветеранів треба створити і в інших областях України», - переконана політик.

За словами І. Геращенко, протягом року більше 150 ветеранів АТО/ООС вже пройшли реабілітацію в «Домі ветерана».

«Ми побачили, як якісно можна реінтегрувати тих, хто пройшов війну. «Дім ветерана» працює за принципом «єдиного вікна», де разом із медичною допомогою та реабілітаційними послугами, які надає Центр вертебрології, захисники повертаються до мирного життя та емоційно розвантажуються. Для військовослужбовців та сімей загиблих  це не просто медичний заклад,  а дім», -наголосила Перший заступник Голови Верховної Ради.

У рамках акції «Бібліотечка для Донбасу» Ірина Геращенко та Ірина Фріз передали «Дому ветерана» бібліотеку сучасної літератури від найкращих українських видавництв та поспілкувались з ветеранами з усієї України на тему державної політики щодо підтримки ветеранів, зокрема і щодо створення та функціонування єдиного реєстру ветеранів.

 

«Ми ухвалили закон про створення єдиного державного реєстру ветеранів. І навіть попри те, що через місяць відбудуться вибори до Верховної Ради України, наша задача зробити все, щоб цей реєстр запрацював. Дуже важливо, щоб кожен ветеран був включений до цього реєстру та міг отримувати відповідні послуги», – заявила політик та поінформувала про намір перейняти найкращого досвіду з країн  Канади, США, Хорватії для реабілітації та залучення ветеранів до суспільно-активного життя.

Перебуваючи в Житомирі, І. Геращенко  зустрілась із журналістами та місцевими жителями і обговорила актуальні питання щодо соціально-економічного розвитку Житомирщини.

Інформуючи про план роботи Верховної Ради України, Перший віце-спікер зазначила, що наразі Парламент завершує розгляд поправок до законопроекту Виборчого кодексу України №3112-1.


Ірина Геращенко висловила переконання, що парламентарії завершать його розгляд на останньому пленарному тижні десятої сесії Верховної Ради України VIII скликання та встигнуть розглянути ряд важливих законопроектів. Зокрема, мова йде про: «Про військове капеланство» №10244-1 та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання військового обов'язку та проходження військової служби)» №10181.

«Військовослужбовці чекають на ухвалення Парламентом цих рішень і ми зробимо все, щоб ці законопроекти були ухвалені до кінця десятої сесії Верховної Ради України VIII скликання», - наголосила вона.

Міністр у справах ветеранів України І. Фріз провела чергове засідання Ради ветеранів у Житомирі та розповіла про план підготовки та відбір учасників серед ветеранів для формування збірної для участі в «Іграх нескорених» у 2020 році.