Новини

14 вересня 2019, 12:32

«Конструктивні відносини між Україною та Сполученими Штатами Америки зберігатимуться і надалі», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

докладніше
14 вересня 2019, 10:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано постанови Верховної Ради про включення до порядку денного другої сесії законопроектів про внесення змін до Конституції України і направлення їх до Конституційного Суду

докладніше
13 вересня 2019, 19:45

«Взаємодія між Україною та Фінляндською Республікою стане ефективнішою», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

докладніше
13 вересня 2019, 15:33

Дмитро Разумков та Мірослав Лайчак обговорили питання подальшої взаємодії Верховної Ради України з ОБСЄ

докладніше
13 вересня 2019, 14:23

Ранкове засідання Верховної Ради (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 14:20

Народні депутати схвалили за основу законопроект про зміни до Податкового кодексу щодо єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 14:02

Народні депутати схвалили за основу проект Закону про внесення змін до законодавства щодо єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:55

Народні депутати схвалили у першому читанні за основу проект Закону про концесію (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:37

Народні депутати підтримали за основу законопроект про внесення змін до законодавства щодо державного регулювання космічної діяльності (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:15

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до законодавства щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:07

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про оренду державного та комунального майна (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 12:00

Народні депутати підтримали за основу законопроект про визнання таким, що втратив чинність, Закону про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 11:41

Народні депутати схвалили за основу проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо планування та системності законотворчої діяльності парламенту (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 11:28

Верховна Рада України достроково припинила повноваження складу Центральної виборчої комісії (відео)

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
22 травня 2019, 09:38

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Ми готові передати всю необхідну інформацію експертам, які у новій команді працюватимуть у Мінських групах та займатимуться питанням щодо звільнення заручників»

 


21 травня Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко взяла участь у зустрічі Президента України В. Зеленського з  лідерами парламентських фракцій і груп.

Учасники зустрічі обговорили питання щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.

Окрім того, Перший віце-спікер порушила питання подальшої роботи щодо звільнення заручників, політв’язнів Кремля та військовополонених моряків представниками нової команди Президента України.   

«Сьогодні одному із політв’язнів Кремля Миколі Карпюку виповнюється 55 років. Це шостий день народження, який він зустрічає в російській тюрмі», - наголосила І. Геращенко.

Перший віце-спікер детально поінформувала Президента про усі проблемні питання та деструктивну позицію представників РФ у ТКГ та гуманітарній підгрупі ТКГ. Політик, зокрема, розповіла про невірне трактування представників РФ у ТКГ Мінських угод щодо звільнення незаконно утримуваних громадян України, приховування інформації про утримування українців на окупованих територіях України та в РФ і відмову російської сторони обговорювати питання щодо звільнення політв’язнів Кремля.   

«Ми готові передати всю необхідну інформацію експертам, які в новій команді працюватимуть в Мінських групах та займатимуться питанням щодо звільнення заручників, аби наблизити свободу наших громадян», - підкреслила І. Геращенко.