Новини

24 червня 2019, 15:23

А.Парубій: «Всі дії, які будуть необхідні для захисту закону про мову, мною будуть проводитися персонально, незалежно від того, в якій ролі я буду в цей момент - Голови Верховної Ради України чи громадянина Андрія Парубія»

докладніше
24 червня 2019, 15:12

«Україна використовує всі засоби, і, зокрема, парламентські, щоб наблизити день набуття членства», - Голова Верховної Ради А.Парубій про важливість підтримки ПА НАТО

докладніше
24 червня 2019, 12:27

«Кожна країна, в якій проходила Парламентська Асамблея НАТО і яка не була членом цієї організації, дуже швидко ставала членом Альянсу», - А.Парубій про проведення ПА НАТО навесні 2020 року в Україні

докладніше
24 червня 2019, 12:21

Андрій Парубій висловив сподівання, що наступна Верховна Рада України продовжить реформувати сектор безпеки України та приймати ті безпекові закони, які підготовлені і готуються зараз депутатами цієї каденції

докладніше
24 червня 2019, 12:02

А.Парубій: НАТО для України - не просто напрям, який визначила політична еліта, це напрям, який підтримується українським суспільством

докладніше
24 червня 2019, 12:00

У Львові проходить засідання Міжпарламентської ради Україна–НАТО (UNIC)

докладніше
22 червня 2019, 15:49

І.Геращенко: Реабілітаційні центри для військових мають бути створені по всій Україні

докладніше
21 червня 2019, 20:08

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій розраховує, що позиція Сполучених Штатів Америки буде такою ж твердою по відношенню до України, а комунікація стане ще кращою

докладніше
21 червня 2019, 16:09

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше
21 червня 2019, 13:53

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
21 червня 2019, 12:35

У №25 «Відомостей Верховної Ради України» опублікована постанова Верховної Ради про Звернення до міжнародних організацій щодо засудження порушення прав корінних народів у РФ та на тимчасово окупованих нею територіях України

докладніше
21 червня 2019, 12:03

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
21 червня 2019, 10:17

Андрій Парубій: «Ми не дозволимо і не допустимо проросійського сценарію реваншу»

докладніше
21 червня 2019, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 червня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 травня 2019, 19:25

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Ми усвідомлюємо відповідальність за необхідність продовження імплементації реформ та розраховуємо на продовження всебічної підтримки України з боку Європейської Комісії»

 

20 травня відбулась зустріч Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко з делегацією на чолі з Комісаром ЄС з питань торгівлі Сесілією Мальмстрьом.

Ірина Геращенко подякувала за зусилля та підтримку ЄС у питанні імплементації реформ в Україні. Перший віце-спікер нагадала про важливий марафон тристоронніх переговорів Україна-ЄС-Росія впродовж 2014-2015 рр., який відбувався за підтримки представників Єврокомісії.

Політик також подякувала за другий пакет автономних торговельних преференцій, наданий Україні у 2017 році для понад 50 товарів українського експорту, який дозволив пом’якшити наслідки російського торговельного ембарго.

Заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зауважила, що незважаючи на ряд важливих рішень, ухвалених за останні п’ять років, Парламент усвідомлює відповідальність за необхідність продовження імплементації  реформ, зокрема, і зобов’язань по Угоді про асоціацію між Україною та ЄС.

Перший віце-спікер повідомила, що на сьогодні одним із пріоритетних питань лишається приєднання України до Конвенції про процедуру спільного транзиту, і відповідний законопроект (№9532) планується розглянути у другому читанні наприкінці травня.

Під час зустрічі Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти О. Співаковський та Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції М. Іонова також торкнулись інших актуальних питань двосторонньої співпраці, зокрема мораторію на експорт необробленого лісу, захисту інтелектуальної власності, захисту географічних зазначень, особливостей оподаткування операцій з експорту з України олійних культур.

Особливу увагу було надано протидії триваючій збройній агресії РФ в Україні. Зокрема, було відзначено необхідність створення пункту СММ ОБСЄ в Керчі та посилення присутності НАТО у Чорному морі.

Перший заступник Голови Верховної Ради України І. Геращенко поінформувала Комісара ЄС з питань торгівлі Сесілію Мальмстрьом про ряд законів, увалених для вирішення гуманітарних та безпекових проблем Донбасу. 

Зокрема, І. Геращенко відзначила закони України: «Про протимінну діяльність в Україні», який відповідає стандартам НАТО у сфері розмінування та «Про внесення змін до Закону України "Про протимінну діяльність в Україні" щодо удосконалення механізмів залучення фінансування заходів протимінної діяльності».

«Україна знаходиться на п’ятому місці у світі за кількістю жертв від мін та вибухонебезпечних предметів. Ми розраховуємо на підтримку з боку Європейської Комісії у питанні розмінування, а також на допомогу у реалізації інфраструктурних об’єктів на Сході України», -наголосила  І. Геращенко.

Комісар ЄС з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом відзначила проведення чесних та демократичних виборів в Україні та запевнила у подальшій підтримці України з боку ЄС.