Новини

14 вересня 2019, 12:32

«Конструктивні відносини між Україною та Сполученими Штатами Америки зберігатимуться і надалі», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

докладніше
14 вересня 2019, 10:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано постанови Верховної Ради про включення до порядку денного другої сесії законопроектів про внесення змін до Конституції України і направлення їх до Конституційного Суду

докладніше
13 вересня 2019, 19:45

«Взаємодія між Україною та Фінляндською Республікою стане ефективнішою», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

докладніше
13 вересня 2019, 15:33

Дмитро Разумков та Мірослав Лайчак обговорили питання подальшої взаємодії Верховної Ради України з ОБСЄ

докладніше
13 вересня 2019, 14:23

Ранкове засідання Верховної Ради (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 14:20

Народні депутати схвалили за основу законопроект про зміни до Податкового кодексу щодо єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 14:02

Народні депутати схвалили за основу проект Закону про внесення змін до законодавства щодо єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:55

Народні депутати схвалили у першому читанні за основу проект Закону про концесію (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:37

Народні депутати підтримали за основу законопроект про внесення змін до законодавства щодо державного регулювання космічної діяльності (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:15

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до законодавства щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:07

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про оренду державного та комунального майна (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 12:00

Народні депутати підтримали за основу законопроект про визнання таким, що втратив чинність, Закону про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 11:41

Народні депутати схвалили за основу проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо планування та системності законотворчої діяльності парламенту (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 11:28

Верховна Рада України достроково припинила повноваження складу Центральної виборчої комісії (відео)

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 травня 2019, 19:25

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Ми усвідомлюємо відповідальність за необхідність продовження імплементації реформ та розраховуємо на продовження всебічної підтримки України з боку Європейської Комісії»

 

20 травня відбулась зустріч Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко з делегацією на чолі з Комісаром ЄС з питань торгівлі Сесілією Мальмстрьом.

Ірина Геращенко подякувала за зусилля та підтримку ЄС у питанні імплементації реформ в Україні. Перший віце-спікер нагадала про важливий марафон тристоронніх переговорів Україна-ЄС-Росія впродовж 2014-2015 рр., який відбувався за підтримки представників Єврокомісії.

Політик також подякувала за другий пакет автономних торговельних преференцій, наданий Україні у 2017 році для понад 50 товарів українського експорту, який дозволив пом’якшити наслідки російського торговельного ембарго.

Заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зауважила, що незважаючи на ряд важливих рішень, ухвалених за останні п’ять років, Парламент усвідомлює відповідальність за необхідність продовження імплементації  реформ, зокрема, і зобов’язань по Угоді про асоціацію між Україною та ЄС.

Перший віце-спікер повідомила, що на сьогодні одним із пріоритетних питань лишається приєднання України до Конвенції про процедуру спільного транзиту, і відповідний законопроект (№9532) планується розглянути у другому читанні наприкінці травня.

Під час зустрічі Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти О. Співаковський та Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції М. Іонова також торкнулись інших актуальних питань двосторонньої співпраці, зокрема мораторію на експорт необробленого лісу, захисту інтелектуальної власності, захисту географічних зазначень, особливостей оподаткування операцій з експорту з України олійних культур.

Особливу увагу було надано протидії триваючій збройній агресії РФ в Україні. Зокрема, було відзначено необхідність створення пункту СММ ОБСЄ в Керчі та посилення присутності НАТО у Чорному морі.

Перший заступник Голови Верховної Ради України І. Геращенко поінформувала Комісара ЄС з питань торгівлі Сесілію Мальмстрьом про ряд законів, увалених для вирішення гуманітарних та безпекових проблем Донбасу. 

Зокрема, І. Геращенко відзначила закони України: «Про протимінну діяльність в Україні», який відповідає стандартам НАТО у сфері розмінування та «Про внесення змін до Закону України "Про протимінну діяльність в Україні" щодо удосконалення механізмів залучення фінансування заходів протимінної діяльності».

«Україна знаходиться на п’ятому місці у світі за кількістю жертв від мін та вибухонебезпечних предметів. Ми розраховуємо на підтримку з боку Європейської Комісії у питанні розмінування, а також на допомогу у реалізації інфраструктурних об’єктів на Сході України», -наголосила  І. Геращенко.

Комісар ЄС з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом відзначила проведення чесних та демократичних виборів в Україні та запевнила у подальшій підтримці України з боку ЄС.