Екскурсії до Верховної Ради України з нагоди Дня Державного Прапора України

Новини

24 серпня 2019, 15:55

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вручив нагороди учасникам АТО, волонтерам, учасникам Революції Гідності з нагоди 28-річниці проголошення незалежності України

докладніше
24 серпня 2019, 05:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Днем Незалежності України

докладніше
23 серпня 2019, 16:37

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у парламенті відбувся День відкритих дверей

докладніше
23 серпня 2019, 15:31

«Український синьо-жовтий прапор – це символ свободи і незалежності», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь в урочистостях з нагоди Дня державного прапора України у Вільнюсі

докладніше
23 серпня 2019, 13:30

Брифінг за результатами засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
23 серпня 2019, 13:02

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
23 серпня 2019, 13:00

Підготовча депутатська група визначилася із датами проведення наступних засідань групи і підгруп

докладніше
23 серпня 2019, 12:56

Підготовча депутатська група затвердила пропозиції щодо складу Лічильної комісії Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 12:52

Затверджено пропозиції щодо складу Тимчасової президії першої сесії Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 12:15

Підготовча депутатська група затвердила перелік Комітетів Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 09:42

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 серпня

докладніше
23 серпня 2019, 09:15

«Ми підтримуємо політику відкритих дверей для України у Європейському Cоюзі» - Спікер Сеймаса Литви Вікторас Пранцкєтіс під час зустрічі з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм

докладніше
22 серпня 2019, 19:02

«Немає більш щирого, більш відчайдушного адвоката України, аніж Литва. Це великий ресурс на шляху до ЄС, який треба дуже цінувати», - А.Парубій

докладніше
22 серпня 2019, 16:55

Програма РАДА провела тренінг для новобраних народних депутатів партії "Голос"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 квітня 2019, 15:37

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Парламент має створити умови для прискорення процесу розмінування Донбасу та мінімізувати ризики для цивільного населення, - І. Геращенко під час розгляду законопроекту №10180


25 квітня під час ранкового пленарного засідання Верховної Ради України Перший віце-спікер Ірина Геращенко закликала парламентаріїв підтримати законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про протимінну діяльність в Україні» щодо удосконалення механізмів залучення фінансування заходів протимінної діяльності» №10180 від 22.03.2019.

Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях І. Геращенко наголосила, що проблема розмінування залишається ключовим гуманітарним викликом для Донбасу.

«Україна займає п’яте місце у світі за кількістю жертв від мін та інших вибухонебезпечних залишків війни після Афганістану, Лівії, Ємену та Сирії. Ця небезпека несе загрозу для українців на підконтрольних Уряду територіях Донбасу та на тимчасово окупованій території», - зазначила І. Геращенко. 

Перший віце-спікер підкреслила, що близько 7 тис. кв. км. Донбасу залишаються замінованими і Парламент України має підтримати законопроект №10180, який розроблено з метою удосконалення механізмів залучення фінансових ресурсів для здійснення заходів протимінної діяльності.

Ірина Геращенко нагадала, що механізм залучення фінансових ресурсів для здійснення заходів протимінної діяльності був закладений у Законі України «Про протимінну діяльність в Україні». Разом з тим, політик поінформувала, що під час його розгляду 6 грудня 2018 року, за наполяганням окремих депутатів ця норма була вилучена із ухваленого Закону.  

Політик повідомила, що після ухвалення Закону України «Про протимінну діяльність в Україні», міжнародні партнери та міжнародні організації звернулись до керівництва Парламенту та наголосили на необхідності спрощення механізмів залучення фінансування шляхом надання урядам іноземних держав, міжнародним організаціям та іншим донорам можливості здійснювати пряме фінансування заходів протимінної діяльності в Україні.

«Це відповідальність Парламенту - створити умови для прискорення початку процесу розмінування Донбасу та мінімізувати ризики для цивільного населення», - зауважила І. Геращенко.

Довідково: За результатами розгляду проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про протимінну діяльність в Україні» щодо удосконалення механізмів залучення фінансування заходів протимінної діяльності (№10180) був підтриманий за основу та в цілому  234 голосами «за».