Новини

25 березня 2019, 06:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня Служби безпеки України

докладніше
22 березня 2019, 19:29

І.Геращенко: «Знешкоджені російські БПЛА на Донбасі - черговий доказ військової агресії РФ проти України, і ми вимагаємо жорсткої реакції від ОБСЄ, учасників «Нормандського формату» та міжнародних партнерів»

докладніше
22 березня 2019, 18:52

Ірина Геращенко: «Вимагаємо РФ припинити тортури над Павлом Грибом та звільнити 25 українців в обмін на 25 громадян РФ, затриманих в Україні»

докладніше
22 березня 2019, 18:45

І.Геращенко: У Парламенті зареєстровані законопроекти у сфері євроатлантичної інтеграції України та посилення сектору безпеки (№№10180, 10181)

докладніше
22 березня 2019, 18:32

Ірина Геращенко: 24 березня українська сторона має намір відкрити КПВВ «Золоте» в Луганській області

докладніше
22 березня 2019, 17:36

У Верховній Раді України відбулася зустріч з учасниками делегації лідерів думок з країн ЄС

докладніше
22 березня 2019, 16:54

Перший заступник голови Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович провів особистий прийом громадян

докладніше
22 березня 2019, 16:30

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Послом Франції Ізабель Дюмон

докладніше
22 березня 2019, 15:10

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше
22 березня 2019, 14:32

Голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою Микола Федорук взяв участь у круглому столі на тему: "Моделювання спроможного районного рівня: набутий досвід та перспективи"

докладніше
22 березня 2019, 14:10

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 березня 2019, 14:06

Ірина Геращенко зустрілась із родичами військовополонених моряків, які відвідали експозицію «Повернення додому» у Верховній Раді України

докладніше
22 березня 2019, 11:57

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову попередній звіт ТСК Верховної Ради для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів

докладніше
22 березня 2019, 11:17

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
13 грудня 2018, 12:27

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій закликав Прем’єр-міністра Республіки Корея Лі Нак-Йона запровадити безвізовий режим між Кореєю і Україною

13 грудня 2018 року у рамках офіційного візиту Голови Верховної Ради України до Республіки Корея Андрій Парубій провів зустріч з Прем’єр-міністром Республіки Корея Лі Нак-Йоном.

На початку зустрічі Прем’єр-міністр Кореї привітав Голову Верховної Ради України та членів Парламентської делегації зі 100-ліття проголошення Незалежності Української Народної Республіки.

Андрій Парубій відзначив, що Україна і Корея дуже схожі між собою. «У нас схожа історія, але Корея тепер це приклад для України - як, маючи постійну військову загрозу, Корея змогла пройти шляхом реформ і стати однією з передових економік світу»,- зазначив Андрій Парубій.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій поінформував Прем’єр-міністра Кореї щодо триваючої російської агресії проти України, зокрема, розповів про акт військової агресії військових кораблів та авіації Російської Федерації проти кораблів Військово-морських сил України у Керченській протоці. «Напад у Керченській протоці - це не лише агресія проти України, це виклик для всього цивілізованого світу». У цьому ключі Голова Верховної Ради України Андрій Парубій закликав Прем’єр-міністра Республіки Корея Лі Нак-Йона, аби корейська делегація в ООН під час голосування 17 грудня 2018 року підтримала проект резолюції Генеральної асамблеї ООН «Щодо мілітаризації Криму, Севастополя та окупації Азову».

Андрій Парубій відзначив, що попри відсіч російської військової агресії Україна проводить реформи майже у всіх сферах життя. «Реформи в Україні відкривають великі можливості для співпраці між Україною та Кореєю», - зазначив Голова Парламенту.

Серед пріоритетних сфер співпраці між Україною та Кореєю Андрій Парубій назвав IT- сектор, аграрний сектор та космічну галузь. «Україна може стати шляхом і посередником для виходу Кореї на європейські ринки»,- підсумував він.

За словами Голови Верховної Ради, на цьому шляху Україні і Кореї потрібно знімати усі бар’єри, відтак він закликав Прем’єр-міністра Республіки Корея скасувати візи для поїздок громадян України до Кореї.

Наприкінці зустрічі Голова Верховної Ради України Андрій Парубій запросив Прем'єр-міністра Республіки Корея Лі Нак-Йона відвідати Україну з офіційним візитом.