Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
28 листопада 2018, 10:36

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Підтримка з боку НАТО у питаннях кібербезпеки дуже важлива в умовах виборчих перегонів, - Андрій Парубій


Відповідаючи на запитання журналістів по завершенню зустрічі з Генеральним Секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, Голова Українського Парламенту підкреслив, що дуже важливо отримати підтримку з боку НАТО у питанні кібербезпеки, особливо в рік напередодні виборів.

За словами Голови Верховної Ради, з Генеральним Секретарем було обговорено широке коло питань, зокрема, і питання кібербезпеки. «І ми проговорили збільшення трастового фонду, через який НАТО допомагає України в питанні кібербезпеки», - розповів А.Парубій і повідомив, що «домовились про збільшення фінансування по цій лінії у підтримці України».

Голова Парламенту також зазначив, що надав детальну інформацію про закон про воєнний стан. За його словами, було поширено дуже багато інсинуацій російськими ЗМІ з цього приводу, тому «дуже важливо, щоб Генеральному Секретарю з перших вуст детально пояснити, в чому є логіка і причина». А.Парубій наголосив, що, за різними даними, «були підстави, можливості і очікування загострення ескалації і більш масштабного конфлікту». Він пояснив, що введення воєнного стану проводиться в тих областях, які межують або з Російською Федерацією, або з Придністров’ям, де знаходяться російські війська. «Термін у 30 днів потрібний для того, щоб у випадку ескалації ми змогли швидко провести мобілізацію і ефективно організувати оборону своєї країни», - сказав А.Парубій.

За словами Голови Парламенту, «всі пояснення були повністю сприйняті Генеральним Секретарем, у тому числі і той факт, що Верховна Рада України прийняла Постанову про призначення президентських виборів на 31 березня, був оцінений як щирість і відкритість українських намірів». «Цим фактом ми продемонстрували, що вся російська пропаганда про те, що воєнним станом будуть скасовані президентські вибори, є повною нісенітницею і черговим російським фейком, - сказав він. - І це було одним із головних аргументів, який був сприйнятий нашими партнерами, і позиція України була підтримана».

Голова Верховної Ради також поінформував Генерального Секретаря НАТО і про реформи, і про імплементацію закону про національну безпеку. «Ми також провели більш детальний аналіз тих реформ, які Україна має зробити для того, щоб швидше вийти на певний етап вступу в НАТО: чи то ПДЧ, чи безпосередньо вступ в НАТО», - сказав він і наголосив, що «Україна чекає твердих і чітких сигналів по вступу України в НАТО». «А змінами до Конституції ми визначили це як головний зовнішньо-політичний аспект діяльності нашої Української держави», - підкреслив Голова Парламенту.