Новини

14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше
12 грудня 2019, 18:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 жовтня 2018, 22:48

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Олег Сенцов має отримати премію Андрія Сахарова особисто», - Ірина Геращенко під час зустрічі з Міністром закордонних справ Швеції Маргот Вальстрьом

 

25 жовтня, перебуваючи з візитом в Раді Безпеки ООН у Нью-Йорку, США, Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко мала розмову з Міністром закордонних справ Швеції Маргот Вальстрьом і подякувала їй за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, та закликала консолідувати спільні зусилля задля звільнення заручників та політв’язнів Кремля.     

«Олег Сенцов має отримати премію Андрія Сахарова особисто. Ми маємо посилити наші спільні зусилля задля звільнення усіх українських заручників та політв’язнів Кремля», - наголосила Ірина Геращенко.

Перший віце-спікер зауважила, що для України імплементація резолюції РБ ООН 1325 «Жінки, мир і безпека» залишається пріоритетним питанням порядку денного. Також Ірина Геращенко поінформувала Маргот Вальстрьом, що Україна зацікавлена у тому, щоб перейняти досвід Швеції у питанні впровадження гендерної рівності в усіх сферах суспільно-політичного життя.

 Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко також провела коротку зустріч із Виконавчим директором структури «ООН-Жінки» Фумзіле Мламбо-Нгукою. Співрозмовники обмінялися думками щодо гуманітарної ситуації на Донбасі, зокрема, щодо проблем, з якими регулярно стикаються українські жінки на сході України. Фумзіле Мламбо-Нгука привітала присудження премії Андрія Сахарова Олегу Сенцову і назвала це рішення надзвичайно важливим сигналом.

Подальші кроки і координація зусиль для протидії агресії РФ в Україні стала ключовою темою зустрічі Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко із Постійним представником України при ООН Володимиром Єльченком. Співрозмовники обговорили стан проектів резолюцій, підготовлених Україною для розгляду на полях Генасамблеї ООН.

«Українські дипломати активно працюють над тим, щоб протягом 73-ї сесії було прийнято дві надважливі резолюції - про порушення прав людини в окупованому Криму, та про мілітаризацію окупованого Криму й Азовського моря», - повідомила І. Геращенко за результатами зустрічі із Володимиром Єльченком.