Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
03 жовтня 2018, 19:41

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Популізм є величезною загрозою євроінтеграційному курсу України»


Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко взяла участь у відкритті Першого форуму мереж ЄС 2018, що проходить з 3-4 жовтня ц.р. та організовано Представництвом ЄС в Україні. У заході також взяли участь Посол, Голова Представництва ЄС в Україні Х’юг Мінгареллі та Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе. Метою заходу є ознайомлення членів мереж з останніми подіями у сфері відносин України та ЄС.

Під час відкриття форуму Ірина Геращенко відзначила позитивне ставлення українців до євроінтеграційного курсу України.

«Це чудово, що 74% українців підтримують євроінтеграцію. Крім того, зростає кількість народних депутатів України - прихильників євроінтеграційного курсу. Цей курс має бути реалістичним, а не наповнюватись популістськими гаслами», - підкреслила І.Геращенко.

Окрім того, зауважила вона, що закріплення в Конституції України норми щодо Євроатлантичної інтеграції є стратегічним завданням держави та має бути реалізованим в інтересах громадян України.

«Для імплементації Угоди про асоціацію нашому Парламенту та Уряду потрібно більше реалізму. Закріплення в законодавчих документах курсу на євроінтеграцію є метою, покликаною зробити життя українців кращим», - відзначила політик.

Під час виступу Ірина Геращенко відзначила, що понад мільйон наших громадян скористалися своїм правом на безвізовий режим та 10 мільйонів українців вже отримали біометричні паспорти.

Політик наголосила на пріоритетних питаннях подальшої реалізації Угоди, на яких варто зосередитись Парламенту та Уряду. Зокрема, акцентувала увагу на важливості підготовки та реалізації щодо просвітницької роботи у різних регіонах України, до яких слід активно долучатись представникам громадянського суспільства.

Інформуючи про законотворчу діяльність Українського парламенту, політик відзначила, що наразі із 57 законів, вміщених у Дорожній карті законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, 7 ухвалено в цілому, 9 прийнято в першому читанні, 4 враховано при розгляді інших законопроектів. Окрім того вона наголосила на пріоритетності ухвалення на поточній сесії таких законів: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо технічних регламентів та оцінки відповідності» №6235 від 4.03.2017, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних значень» №6023 від 03.02.2017, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу)» №3501 від 20.11.2015.   

Також Ірина Геращенко взяла участь у церемонії нагородження переможців конкурсу відео- та інтелектуального online-конкурсу «Euroquiz» 2018.

Своєю чергою, Голова представництва Євросоюзу в Україні Х’юг Мінгареллі висловив свої сподівання на те, що Українська держава незабаром стане повноправним членом ЄС.