Новини

06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше
06 грудня 2019, 12:55

Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби

докладніше
06 грудня 2019, 12:50

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань державної служби та електронного документообігу"

докладніше
06 грудня 2019, 10:17

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Ради прийняти за основу проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки молоді, яка навчається чи працює, та учасників бойових дій

докладніше
06 грудня 2019, 09:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 06 грудня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
01 жовтня 2018, 12:30

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Андрій Парубій: Ключовий документ нинішнього пленарного тижня - проект закону про мову


Голова Верховної Ради України А.Парубій на початку засідання Погоджувальної ради у понеділок повідомив, що нинішнього пленарного тижня Парламент розгляне ряд законопроектів, «які голови Комітетів визначили як першочергові».

У вівторок на розгляд будуть поставлені законопроекти соціального спрямування – про оздоровлення і відпочинок дітей, про допомогу дітям журналістів, які загинули чи отримали інвалідність під час виконання професійних обов’язків, проект закону про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ. «Закон про ЗМІ важливий, щоб ми могли завершити реформу, яку проводимо у роздержавленні ЗМІ», - сказав А.Парубій. Він зазначив, що Апарат Парламенту звернув увагу на важливість проекту закону про забезпечення офіційних публікацій законів України, про функціонування парламентської газети «Голос України». Голова Верховної Ради підкреслив, що «не продовженням дії цього видання ми обірвемо процес законодавчого забезпечення, ми не зможемо публікувати закони ухвалені Верховною Радою, а публікація у «Голосі України» означає остаточний момент затвердження закону і набуття ним чинності». А.Парубій звернувся до усіх фракцій підтримати цей закон – «він поза політикою, поза політичними дискусіями, він важливий для функціонування Верховної Ради».

За словами Голови Парламенту, у середу традиційно розглядатимуться ратифікації.

У четвер, на думку А.Парубія, розглядатиметься ключовий документ нинішнього пленарного тижня – проект закону про мову. «Є чотири законопроекти, які пройшли через профільний Комітет. Пропонуватиму розглядати законопроекти за повною процедурою, щоб усі доповідачі змогли виступити, і щоб був вибраний один із законопроектів, на базі якого ми зможемо здійснювати роботу до другого читання, - сказав Голова Парламенту-закон про мову це виклик, який стоїть перед Українським Парламентом, і на який ми маємо дати відповідь».

Також у четвер планується розглянути проект змін до Конституції щодо перейменування Дніпропетровської і Кіровоградської областей, які минулого тижня Верховна Рада розглянути не встигла.