Новини

06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше
06 грудня 2019, 12:55

Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби

докладніше
06 грудня 2019, 12:50

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань державної служби та електронного документообігу"

докладніше
06 грудня 2019, 10:17

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Ради прийняти за основу проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки молоді, яка навчається чи працює, та учасників бойових дій

докладніше
06 грудня 2019, 09:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 06 грудня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
26 вересня 2018, 13:10

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Розвиток малого і середнього підприємництва має стати фундаментом розвитку української економіки», - Андрій Парубій на засіданні Комітету ПАЧЕС з економічних, торговельних, технологічних та екологічних питань


Голова Верховної Ради України А.Парубій, виступаючи у середу на засіданні Комітету ПАЧЕС з економічних, торговельних, технологічних та екологічних питань, наголосив, що за 25 років «ПАЧЕС стала міцним і надійним фундаментом співпраці наших країн у Чорноморському регіоні - неодноразово ця співпраця демонструвала і доводила, що спільні зусилля з розвитку економіки дають набагато більший ефект ніж кожною державою зокрема».

«Завдання Міжпарламентської асамблеї – економічна співпраця, але ми усвідомлюємо, що важко проводити гармонійну економічну політику в умовах, коли здійснюється агресія на країни нашого регіону», - сказав Голова Парламенту. При цьому він нагадав, що «для України дуже важливим елементом співпраці є момент відстоювання територіальної цілісності кожної із країн Причорномор’я».

А.Парубій наголосив, що цей регіон особливо гостро відчуває агресію Російської Федерації – «російські війська продовжують перебувати у Молдові, в Грузії, в Україні, і російська агресія в активній фазі, ми відчуваємо її щодня і в Криму, і на Донбасі».

Голова Верховної Ради висловив думку, що для забезпечення гармонійного розвитку економік країн Причорномор’я вкрай важливо закликати Російську Федерацію зупинити агресію і перейти до співпраці у сфері економіки в дусі добросусідства.

А.Парубій повідомив, що нинішнього тижня відбуватиметься новий етап роботи Міжпарламентської Асамблеї Україна-Молдова-Грузія, створеної нещодавно, і «яка стає ще одним фундаментом співпраці країн у нашому регіоні».

«Не дивно, що мають більш тісну співпрацю ті країни, які щодня відчувають на собі агресію Російської Федерації. Але я переконаний, що вільний світ і країни нашого регіону зможуть добитися мирного неба над країнами та обговорювати на форумах і нарадах тільки питання економічної співпраці, а таке явище, як «збройна агресія», відійде у минуле», - підкреслив він.

А.Парубій наголосив, що російська агресія є гібридною, і вона відбувається не лише  у сфері мілітарній, а також у сфері інформаційній, економічній, енергетичній. «Тому надзвичайно важливо, аби ми спільно виробляли загальну економічну стратегію розвитку наших економік», - сказав він, зауваживши, що сьогодні «у фокусі засідання – мале підприємництво як одна із рушійних сил регіонального економічного розвитку, сприяння якому є невід’ємною частиною загальних економічних реформ поряд з реструктуризацією підприємств і форм власності, залучення інвестицій».

Голова Парламенту зазначив, що останнім часом в Україні відбулися суттєві зрушення у розвитку малого сектору економіки, зокрема, у травні 2017 року Урядом України була схвалена єдина спільна Стратегія розвитку малого і середнього підприємництва на період до 2020 року, яка визначила пріоритетні напрямки реалізації державної політики у цій сфері.

Також минулого року в Україні ратифікована угода між Урядом України і Європейським Союзом про участь України у програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу».

«Я переконаний, що, власне, розвиток малого і середнього підприємництва має стати фундаментом розвитку української економіки», - наголосив Голова Верховної Ради.

А.Парубій висловив сподівання, що у ході сьогоднішнього засідання відбудеться обмін досвідом щодо розвитку малого і середнього підприємництва у країнах співдружності ПАЧЕС, прозвучать змістовні доповіді та відповідні рекомендації.

«Я впевнений, що досвід кожної країни є цінним і неповторним. Обмінюючись цим досвідом, зміцнюючи наш сектор економіки, ми приведемо до процвітання наших країн, до побудови сильних і успішних суспільств», - сказав А.Парубій.

Голова Верховної Ради України побажав усім учасникам засідання плідної роботи та гарного перебування в Україні.