Новини

06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше
06 грудня 2019, 12:55

Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби

докладніше
06 грудня 2019, 12:50

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань державної служби та електронного документообігу"

докладніше
06 грудня 2019, 10:17

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Ради прийняти за основу проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки молоді, яка навчається чи працює, та учасників бойових дій

докладніше
06 грудня 2019, 09:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 06 грудня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 вересня 2018, 16:46

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Андрій Парубій: У Верховній Раді на порядку денному багато важливих питань, і ми сподіваємось на подальшу експертну підтримку Європейського Парламенту

 

«Інтенсивність співпраці між Верховною Радою України та Європейським Парламентом вийшла за останні роки на новий якісний рівень», - наголосив у четвер Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, виступаючи перед учасниками конференції на тему впровадження антикорупційної реформи. Захід було організовано у рамках восьмого засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом, яке відбувається в Україні 17 -21 вересня.

Андрій Парубій вважає важливим той факт, що «у Європейському Парламенті діє Група дружби з Україною, чого не було раніше», і що ця група «активно діятиме, доки українські парламентарії зможуть обиратись до Європарламенту».

Голова Верховної Ради зазначив, що і Україна, і Європарламент входять у складний період виборів. «Це ставить перед нами нові виклики, нові завдання, і нам важливо у цей час думати про питання безпеки, не забувати про намагання Росії втрутитись у вибори як в Україні, так і в Європі», - сказав він. - «Для України захист від інформаційних атак стає особливо важливим у цей період».

А.Парубій наголосив, що «так само важливо розставити нам пріоритети у зовнішній політиці». У цьому контексті він повідомив про історичне рішення Українського Парламенту про внесення змін до Конституції, які визначають вступ до ЄС та НАТО як ключові зовнішньополітичні пріоритети української держави. «Внесення до Конституції цих положень унеможливить будь яку спробу реваншу», - сказав він.

Також Голова Верховної Ради висловив упевненість, що «до 18-ї години нинішнього дня Парламент ухвалить новий склад Центрвиборчкому». «Неприйнятно увійти у виборчий процес зі старим складом виборчої комісії», - наголосив він і повідомив, що серед інших важливих питань цього пленарного тижня – початок обговорення проекту Державного бюджету України на 2019 рік. «А зараз, перед перервою, Верховна Рада ухвалила ще одне важливе рішення – щодо недоторканності народних депутатів», - поінформував А.Парубій.

Голова Парламенту подякував європейським партнерам за підтримку України у нелегкий час російської агресії, в час, коли Україна здійснює реформи у різних сферах життя держави. Окремо він подякував за експертну допомогу у реформуванні та модернізації роботи Верховної Ради України та відзначив високий рівень співпраці з європейськими інституціями, який чітко засвідчує, що «Україна хоче і буде рухатись тільки в полі європейської традиції, європейського законодавства, узгодження всього нашого законодавчого поля з європейським».

Водночас Андрій Парубій заявив, що докладе всіх зусиль, аби український парламент «працював як годинник: стабільна робота Парламенту – це стабільна робота держави». «Я крок за кроком вдосконалюватиму роботу Верховної Ради», - наголосив він та висловив сподівання, що «на кожному кроці наших реформ ми відчуватимемо плече Європейського Парламенту».

***