Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
27 червня 2018, 13:14

  Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів зустріч із помічником Міністра оборони США Лорою Купер

 В рамках робочого візиту до Сполучених Штатів Америки Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів зустріч із помічником Міністра оборони США з питань Європи та Євразії Лорою Купер.

На початку зустрічі Лора Купер привітала Голову Верховної Ради з ухваленням Закону “Про національну безпеку”.

Андрій Парубій повідомив, що напередодні поїздки до США він підписав Закон “Про національну безпеку” та передав його на підпис Президенту України. “Це важлива подія для українського народу. Це важливий і рішучий крок до членства України у НАТО. Я вірю, що Україна буде членом НАТО”, - зазначив Андрій Парубій.

Голова Верховної Ради подякував за участь у розробці Закону “Про національну безпеку” експертів від НАТО, а особливо відзначив провідну роль експертів зі Сполучених Штатів Америки.

Голова Верховної Ради зазначив, що була проведена ретельна експертна робота над Законом “Про національну безпеку”. Зокрема, в Парламенті спеціально було створено міжфракційне об'єднання, яке опікувалося напрацюванням та ухваленням цього Закону.

Андрій Парубій зазначив, що Закон “Про національну безпеку” є швидше рамковим. Він передбачає ухвалення ще ряду важливих законопроектів у сфері національної безпеки та оборони, і робота над цими законопроектами вже розпочалася у профільному комітеті.

“Всі ваші рекомендації, рекомендації, які наближують Україну до членства у НАТО, у Законі України “Про національну безпеку” були враховані повністю. Тепер ми розраховуємо на вашу підтримку і консультацію ваших експертів під час імплементації ряду спеціальних законів у сфері національної безпеки і оборони”, - зазначив Андрій Парубій.

Також сторони обговорили блок питань кібербезпеки, енергетичної безпеки.

Зокрема, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зазначив, що тактика російської агресії є гібридною. “Росія атакує не лише на військовому фронті, вона атакує у різних сферах. І весь цивілізований світ в очікуванні, а де ж Росія нападе цього разу?”, - зазначив Андрій Парубій.

Відтак, Голова Верховної Ради підкреслив, що особливої актуальності для України набуває питання кібербезпеки, адже Росія через кібератаки може втрутитися у проведення виборів в Україні.

Також Андрій Парубій наголосив на головній загрозі енергетичної безпеки Європи - будівництві газогону “Nord Stream -2”. “Той, хто каже, що це економічний проект, - лукавить, адже “Nord Stream- 2” - це зброя Путіна. Це інструмент Росії для тиску і шантажу Європи”, - зауважив Андрій Парубій.

Голова Верховної Ради України розповів про пріоритети регіональної безпеки у Центральній і Східній Європі. “Ми на межі з Росією творимо “кордон свободи”. Держави вільного світу, які межують з Росією, і, зокрема Україна, стали “щитом Європи” від будь-яких проявів російської агресії. Україна разом з Естонією, Латвією, Литвою, Польщею, Молдовою та Грузією демонструє регіональну безпекову єдність. Ми спільно демонструємо, що загроза Путіна - світова”, - зазначив Андрій Парубій.

Голова Верховної Ради наголосив на потребі створення в Україні Регіонального центру протидії російським гібридним загрозам.