Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
27 червня 2018, 12:30

  Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

«Питання кібербезпеки особливо актуальне для України напередодні виборів, адже існує ризик, що Росія через кібератаки може втручатися у проведення виборів в Україні», - Андрій Парубій під час зустрічі із заступником Держсекретаря США Андреєю Томпсон

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у рамках робочого візиту до США провів зустріч із заступником Державного секретаря з питань міжнародної безпеки та контролю за озброєнням Андреєю Томпсон. Голова Верховної Ради привітав Андрею Томпсон з призначенням на цю відповідальну посаду, адже саме вона на цій посаді опікуватиметься питаннями України.

Андрій Парубій висловив подяку представнику Державного департаменту за рішення щодо надання летального озброєння. «Особливо хочу подякувати за надання Україні переносних протитанкових ракетних комплексів «Джевелін». Це для нас має особливе символічне значення, адже демонструє, що ми не наодинці у нашій боротьбі. Поруч з нами наші союзники», - зазначив Андрій Парубій.

Андрій Парубій докладно розповів про ухвалення Верховною Радою Закону «Про вищий Антикорупційний суд» та Закону «Про національну безпеку». Андрея Томпсон поцікавилася подальшими кроками українського Парламенту щодо імплементації ряду законопроектів, які передбачені Законом «Про національну безпеку».

За словами Голови Верховної Ради, робота над ними вже розпочалася у профільному комітеті.

Також сторони детально обговорили питання кібербезпеки, з огляду на те, що, за словами Голови Верховної Ради, «питання кібербезпеки особливо актуальне для України напередодні виборів, адже існує ризик, що Росія через кібератаки може втручатися у проведення виборів в Україні».

Андрій Парубій розповів про перспективи розвитку та побудови регіональної безпеки і співробітництва між країнами, які межують з Росією.

Насамкінець, Голова Верховної Ради України розповів Андреї Томпсон про створення Міжпарламентської асамблеї Грузії, Молдови та України, як дієвого інструменту співпраці між країнами, які постраждали від російської агресії.