Новини

14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше
12 грудня 2019, 18:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
23 березня 2018, 17:08

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Андрій Парубій: «Усі фракції Парламенту, незалежно від політичної прихильності, здатні об’єднуватись і приймати відповідальні рішення з ключових, важливих питань»

 


За минулий пленарний тиждень Парламент ухвалив 22 позитивних рішення: з них - 7 законів в цілому, 10 постанов і 5 законопроектів у першому читанні. Про це повідомив Голова Верховної Ради України в інтерв’ю телеканалу «РАДА» у п’ятницю. «А цього тижня, незважаючи на те, що були дуже важливі питання, зокрема, питання про зняття недоторканності з Н.Савченко, ми ухвалили 12 законів в цілому, 6 за основу, 6 постанов, і один законопроект відправили на повторне перше читання. Тобто, 25 рішень, які були прийняті протягом тижня»,- сказав А.Парубій.

Відповідаючи на запитання щодо ефективності тематичного, блокового підходу до розгляду питань порядку денного, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зазначив, що це «один з важливих елементів реформи Ради, - коли законопроекти подаються протягом дня не вперемішку, а чітко визначаються тематичні блоки і по них йде підготовка – Урядом, Парламентом, експертами, громадськими діячами, які долучаються до цієї роботи, і це впливає на її ефективність».

А.Парубій висловив переконання, що «протягом цих двох тижнів Парламент ухвалив величезну кількість важливих, ключових рішень, з них близько семи законів, необхідних для виконання Угоди про асоціацію з ЄС».

Голова Парламенту нагадав, що цього тижня ухвалено ключові кадрові рішення. «Коли я виступав з трибуни, прогнозуючи і визначаючи прерогативи на порядок денний сесії, я зазначив кадрові питання як другі по важливості після закону про національну безпеку і оборону. Ми довго вели дискусії, довге було очікування. Але я зініціював проведення одного кадрового дня в минулий четвер, і ми змогли в один день обрати і Рахункову палату, і Голову Рахункової палати, і обрати Уповноваженого з прав людини Верховної ради України, зняти попереднього і обрати нового керівника Національного банку, -сказав А.Парубій. - Це ті питання, до яких ми готувались протягом довгого часу, але змогли пройти їх протягом одного дня».

На думку Голови Парламенту, це свідчить про те, що «з ключових, важливих питань усі фракції парламенту, незалежно від політичної прихильності, здатні об’єднуватись, там, де йдуть ключові виклики, де йдуть ключові випробування, і приймати відповідальні рішення». «Ми вирішили найгостріші, ключові кадрові питання, які стояли на порядку денному сесії. У нас залишаться ЦВК, але ми ще очікуємо закінчення спецперевірки кандидатів, бо не всі вони одночасно подали документи, дехто подав їх пізніше. І це наступне кадрове питання, яке стоїть на порядку денному у квітні-травні», - наголосив А.Парубій.