
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
докладніше
Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів
докладніше
Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»
докладніше
Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України
докладніше
У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»
докладніше
Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков
докладніше
Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод
докладніше
Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков
докладніше
Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
докладніше
Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини
докладніше
Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою
докладніше
Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»
докладніше
Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"
докладнішеДелегація Верховної Ради України минулого тижня взяла участь у нараді щодо реформи Парламенту у форматі "Діалогів Жана Моне" – Андрій Парубій
Голова Верховної Ради України А.Парубій, відкриваючи засідання Погоджувальної ради в понеділок, повідомив, що 22-24 листопада цього року у Франції, за посередництвом колишнього Президента Європарламенту Пета Кокса, відбулася нарада між представниками майже всіх фракцій та груп Верховної Ради у форматі "Діалогів Жана Моне" про реформу Парламенту.
«Це вже третя сесія наших переговорів у такому форматі. За підсумками цих переговорів ухвалено ряд рекомендаційних рішень щодо реформи Верховної Ради України, за підсумками наради було підписано спільні висновки», - повідомив А.Парубій.
Голова Парламенту зазначив, що «учасники дискусії від імені своїх фракцій та груп підтримали ряд важливих питань реформи Верховної Ради».