Новини

12 грудня 2019, 11:28

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео) (оновлюється)

докладніше
12 грудня 2019, 11:24

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей"

докладніше
12 грудня 2019, 09:16

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провели зустріч з делегацією Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи

докладніше
12 грудня 2019, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 12 грудня

докладніше
11 грудня 2019, 18:36

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики презентували організаційну модель забезпечення реалізації державної культурної та інформаційної політики

докладніше
11 грудня 2019, 18:22

Перехід на масштабний електронний документообіг в країні почнеться саме з Парламенту, - Вячеслав Штучний

докладніше
11 грудня 2019, 17:51

Комітет з питань правоохоронної діяльності заслухав інформацію керівництва Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції про хід і результати досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо пожеж в м. Одеса

докладніше
11 грудня 2019, 17:12

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому проект Закону «Про внесення зміни до ст. 1 Закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей"

докладніше
11 грудня 2019, 14:46

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув ряд проектів законів та постанов

докладніше
11 грудня 2019, 13:48

У Верховній Раді України розпочинається проведення функціонального та інституційного аналізу Апарату

докладніше
11 грудня 2019, 13:24

Комітет з питань аграрної та земельної політики розпочав розгляд у другому читанні законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення

докладніше
11 грудня 2019, 09:13

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому зміни до Закону «Про Вищий антикорупційний суд» у зв'язку з прийняттям змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень

докладніше
10 грудня 2019, 19:25

Заступник голови Комітету з питань антикорупційної політики Олена Мошенець провела особистий прийом громадян

докладніше
10 грудня 2019, 18:08

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування провів круглий стіл на тему: «Результати реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення надання медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах НАМН України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
08 червня 2017, 10:33

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради Андрій Парубій закликав парламент підтримати документ, який закріпить «головний безпековий курс України - членство в НАТО»

 

9 липня виповнюється 20 років з дня підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору. Це один з основоположних документів у відносинах України з НАТО

Угода була підписана Україною, Генеральним секретарем НАТО Хав’єром Соланою та лідерами 16 країн-членів НАТО 9 липня 1997 року під час Мадридського саміту. 

Тому уже давно настав час чітко законодавчо встановити наш безпековий зовнішній курс - курс на членство в НАТО.

Єдине об’єднання вільних країн, яке може  ефективно боротися проти    російської агресії - Північноатлантичний союз

 

Наша армія за три роки боїв на Східному фронті стала однією з найефективніших військових потуг на європейському континенті.

Тому  переконаний -  членство України в НАТО  також посилить сам Альянс.

Ми єдина армія у світі, яка має досвід боротьби з однією з найбільших глобальних небезпек у світі - агонізуючою ядерною недоімперією Путіна.

Тому логічне продовження боротьби  - подальше реформування  армії до стандартів НАТО.

Також  хочу наголосити, що сьогодні українське суспільство консолідоване, й курс на НАТО має найбільшу підтримку з часів відновлення Незалежності. 

 

Цим законопроектом ми незворотно  закріплюємо в законах «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» та  «Про основи національної безпеки України»  - головний безпековий курс України  - членство в НАТО.

 

Переконаний, що Північноатлантичний щит зміцнений Україною, стане надійним бар’єром від московської орди, яка, на моє глибоке переконання, ніколи не змириться з існуванням вільної України на її  кордонах. І не має різниці, який би путін її не очолював.

 

Прошу підтримати цей надважливий законопроект!


Довідково: Парламент підтримав проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зовнішньополітичного курсу України) (№6470) 276 голосами.