Новини

12 грудня 2019, 11:03

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео) (оновлюється)

докладніше
12 грудня 2019, 09:16

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провели зустріч з делегацією Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи

докладніше
12 грудня 2019, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 12 грудня

докладніше
11 грудня 2019, 18:36

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики презентували організаційну модель забезпечення реалізації державної культурної та інформаційної політики

докладніше
11 грудня 2019, 18:22

Перехід на масштабний електронний документообіг в країні почнеться саме з Парламенту, - Вячеслав Штучний

докладніше
11 грудня 2019, 17:51

Комітет з питань правоохоронної діяльності заслухав інформацію керівництва Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції про хід і результати досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо пожеж в м. Одеса

докладніше
11 грудня 2019, 17:12

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому проект Закону «Про внесення зміни до ст. 1 Закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей"

докладніше
11 грудня 2019, 14:46

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув ряд проектів законів та постанов

докладніше
11 грудня 2019, 13:48

У Верховній Раді України розпочинається проведення функціонального та інституційного аналізу Апарату

докладніше
11 грудня 2019, 13:24

Комітет з питань аграрної та земельної політики розпочав розгляд у другому читанні законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення

докладніше
11 грудня 2019, 09:13

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому зміни до Закону «Про Вищий антикорупційний суд» у зв'язку з прийняттям змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень

докладніше
10 грудня 2019, 19:25

Заступник голови Комітету з питань антикорупційної політики Олена Мошенець провела особистий прийом громадян

докладніше
10 грудня 2019, 18:08

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування провів круглий стіл на тему: «Результати реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення надання медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах НАМН України»

докладніше
10 грудня 2019, 17:31

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів у порядку контролю розглянув питання "Про стан виконання рішень Конституційного Суду України"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
23 грудня 2016, 18:25

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«У час, коли країна переживає такі важкі випробування, єдність суспільства і влади повинні зберігатись», - Голова Парламенту Андрій Парубій телеканалу «РАДА»

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій в інтерв’ю телеканалу «РАДА» у п’ятницю зазначив, що сценарій дочасних виборів «накидається нам ззовні для того, аби дестабілізувати ситуацію в нашій країні». «Я переконаний, що сьогодні Кремль кидає на дестабілізацію в нашій країні не менше коштів, як на агресію, як на фронт», - підкреслив він.

А.Парубій повідомив про результати переговорів з Елмаром Броком, Головою Комітету у закордонних справах Європарламенту, який зазначив, що «цей парламент повинен повністю відпрацювати свій термін, і не повинно бути дострокових виборів». «Звичайно, це теж питання і національної безпеки, - наголосив він. - Я переконаний, що ми повинні зробити все можливе, щоб не дозволити тому сценарію розгортатись, щоб не дозволити тому сценарію набувати розмахів. І фактично ця осінь і цей тиждень продемонстрували всю безпідставність тих закликів, всю безпідставність тих аргументів, що, мовляв, парламент треба розпускати, тому що парламент не здатний працювати».

На переконання Голови Верховної Ради, це той парламент, який не тільки продемонстрував високий рівень роботи і ухвалення рішень. «Це той парламент, який ухвалив бюджет переважною більшістю депутатів, який продемонстрував здатність об’єднуватись в моменти найбільшої відповідальності, розуміючи, що від того залежить майбутнє країни і доля держави», - наголосив він.

А.Парубій вбачає у словах європейських партнерів, які говорять про те, що не можна зупиняти реформи, що парламент і уряд мають працювати, «реформаторську логіку». «Бо коли починаються реформи, вони повинні мати час і простір для того, щоб вони могли бути завершені», - підкреслив він.

Голова Українського парламенту нагадав також, що в бюджетну ніч було ухвалено і Закон про вищу раду правосуддя. «Фактично ми зробили ще один важливий крок до продовження судової реформи, - сказав він і додав. - І європейські партнери знають, що будь-які дочасні вибори - це зупинка реформ і входження усієї країни у виборчу кампанію».

А.Парубій підкреслив, що європейці «глибоко усвідомлюють, який ризик для побудови нової України становлять дочасні вибори». «Вони дуже глибоко розуміють, наскільки планомірність і системність роботи влади є запорукою проведення реформ. А ці реформи відбуваються, і реформи дуже глобальні у всіх сферах: від оборони, енергетики, антикорупційної до судової реформи», - зазначив він.

Голова Парламенту України наголосив на очевидності «однакової оцінки з європейськими партнерами подій в Україні і цілковито однакового бачення того, що в час, коли країна переживає такі важкі випробування, єдність суспільства і влади повинні зберігатись».