Новини

07 грудня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить робочу поїздку до Житомирської області

докладніше
07 грудня 2019, 09:30

Вітання Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2019, 09:00

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше
06 грудня 2019, 12:55

Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
23 грудня 2016, 17:47

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Загальне зростання заробітних плат, загальне зростання пенсій, збільшення фінансування на оборону держави - це є ключові аспекти цього бюджету», - Андрій Парубій в інтерв’ю телеканалу «РАДА»

 


В інтерв’ю телеканалу «РАДА» у п’ятницю Голова Верховної Ради України Андрій Парубій назвав найважливішим для парламенту воюючої країни, «щоб ті хлопці, які знаходяться на передовій, і їхні сім’ї мали високе соціальне забезпечення, щоб у нас була сучасна зброя, щоб наша армія, яка кожного дня веде бої і майже кожного дня ми маємо втрати або поранених, щоб вони відчували опіку держави». «Особливо важливо, що ми збільшили фінансування на оборону і змогли ухвалити бюджет, щоб наші військові не переживали за те, що бюджет, який є бюджетом воюючої країни, може бути неприйнятим», - наголосив він і зазначив, що «найважливіша річ – це сектор оборони».

Також в ухваленому бюджеті він вважає важливим збільшення вдвічі мінімальної заробітної плати - з 1600 до 3200 гривень. «Для найбільш соціально незахищених людей заробітна плата зросла вдвічі. Я вважаю це величезним прогресом цього бюджету. Українці, які протягом останніх років віддавали останнє на волонтерську діяльність, на фронт, на підтримку армії, - повинні відчувати, що держава пам’ятає і дбає про них, - сказав він. - І тому підняття мінімальної заробітної плати, на мою думку, є одним з ключових і найголовніших аспектів цього бюджету».

Водночас, підняття пенсій на 10 відсотків – це ще не та цифра, яку б ми хотіли, зазначив А.Парубій. Він запевнив, що «це буде відбуватись в динаміці, і надалі буде збільшення, але факт підняття пенсій є також дуже важливим».

Голова Парламенту також наголосив, що на субсидії закладено загалом більше 50 млрд гривень. «І це теж дуже важливий соціальний аспект – ті, хто розраховує на субсидії, зможуть їх отримувати в реальних коштах», - підкреслив він.

А.Парубій також відзначив той факт, що зарплати педагогічним працівникам в середньому зростуть на 33 відсотки. «Загальне зростання заробітних плат, загальне зростання пенсій, збільшення фінансування на оборону держави - це є ключові аспекти цього бюджету», - наголосив він.