Новини

14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше
12 грудня 2019, 18:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
21 грудня 2016, 19:00

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Український парламент і уряд повинні відпрацювати повний термін без дострокових виборів, аби розкрити свої можливості, - це важливо для сталої міжнародної підтримки України», - Елмар Брок під час зустрічі з Андрієм Парубієм

 


Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у середу під час зустрічі з Головою Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту Елмаром Броком зазначив, що Україна високо цінує підтримку Європарламенту та докладає багато зусиль до розвитку подальшої співпраці з європейськими інституціями.

Голова Українського парламенту наголосив на важливості продовження санкцій проти російського агресора, чиї «дії на сході країни стають дедалі активнішими». «Практично кожного дня ми бачимо атаки на наші позиції, на наші війська, - сказав він. – Тому дуже важливо, щоб Європейський Союз міг не тільки давати оцінку, а й реальними діями впливав на Росію. Об'єднана позиція з продовження санкцій є дуже важливою для України».

А.Парубій наголосив на необхідності прискорення запровадження безвізового режиму для українців і наголосив на особистому вкладі Е.Брока у вирішення цього питання. «Знаю, що у Європарламенті є підтримка щодо прийняття цього рішення, тож чекаємо орієнтовної дати, коли б це могло відбутися», - сказав він.

Голова Верховної Ради поінформував Голову Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту про ухвалення бюджету цієї ночі, що «був прийнятий у повній відповідності до законодавчих норм і з повною підтримкою зали – 274 народних депутатів. «Це дуже важливе рішення для стабілізації ситуації в країні, підтримки української армії та безпеки, - підкреслив він. – Найголовніше – ми змогли пройти найважчий період в економіці, і в цьому бюджеті передбачено, зокрема, зростання зарплат і соціальних стандартів».

За його словами, «українська економіка пройшла найважчий етап, зараз іде підйом». «Ухвалено закон про вищу раду правосуддя, що стало важливим кроком проведення судової реформи в Україні. Ми твердо йдемо шляхом реформ і сподіваємось на таку саму підтримку і надалі, - сказав він і додав, що бюджет приймався по повній процедурі обговорення, коли кожна поправка була розглянута, було дотримано усі процедури. - Оце є факт і справжні реформи. У тому напрямку ми будемо рішуче рухатися і далі, водночас захищаючи права опозиції».

А.Парубій висловив упевненість, що «все зможемо пройти і створити нову Україну - це і є наш обов'язок перед тими, хто поліг на Майдані і в АТО».

Своєю чергою, Елмар Брок зазначив, що таке ухвалення бюджету - це сигнал щодо стабілізації системи. «Про це свідчить не лише така кількість голосів, але й те, наскільки вчасно він був ухвалений», - сказав він. Голова Комітету повідомив, що в Європі знають про покращення економічних показників України «після двох таких складних років» і додав, що потрібен ще певний час, щоб люди також відчули покращення. «І чим більше цьому допоможе бюджет, тим краще, - наголосив Е.Брок. - Дуже важливо те, що ви змогли досягти стабільності і показали такий прогрес, незважаючи на усі труднощі».

У цьому контексті Голова Комітету Європарламенту підкреслив, що «цей парламент і уряд повинні повністю відпрацювати свій термін - не повинно бути дострокових виборів». «Має бути стабільність, необхідно повністю використати усі можливості і показати, що демократична система нормалізована. Це важливо для сталої міжнародної підтримки України», - сказав він і додав, що підтримка з боку Європи має бути продовжена, у тому числі - санкції проти Росії.

Е.Брок вважає, що відносини з Європейським Союзом не мають бути зведені лише до безвізового режиму, водночас висловив сподівання, що після схвалення рішення Радою ЄС українські громадяни зможуть їздити без віз до Європи уже навесні чи влітку поточного року.