Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
08 грудня 2016, 18:59

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Український Парламент має звернутись до Європарламенту з переконливим проханням, аби питання надання Україні безвізового режиму було розглянуте цього року»

 
«Український Парламент має звернутись до Європарламенту з переконливим проханням, аби питання надання Україні безвізового режиму було розглянуте цього року», - заявила під час брифінгу Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

Ірина Геращенко зауважила, що сьогодні Комітет Європарламенту із громадянських свобод та внутрішніх справ (LIBE) затвердив механізм припинення безвізового режиму з Євросоюзом, який необхідний для надання Україні безвізового режиму з ЄС.

«Це той механізм, навколо якого так довго точилися дискусії в ЄС і що, по суті, гальмувало вихід України і Грузії на фінішну пряму щодо отримання безвізового режиму», - уточнила Перший заступник Голови Верховної Ради України.

Політик поінформувала, що останній сесійний тиждень у Європарламенті починається 12 грудня. У цьому контексті вона висловила сподівання, що міжнародні партнери України підтримають нашу державу у такий важливий для України час.

«Сьогодні для українського суспільства важливо побачити від європейської сторони відповідальну політику, зокрема виконання своїх зобов’язань», - зазначила Ірина Геращенко та наголосила на важливості затвердження Радою ЄС механізму надання безвізового режиму Україні.

Ірина Геращенко повідомила, що сьогодні відбувається ще одна важлива подія для України – конференція ОБСЄ за участі міністрів закордонних справ країн-членів ОБСЄ. Вона наголосила, що Міністр закордонних справ України Павло Клімкін також перебуває на заході та відстоює інтереси нашої держави.

«Перше питання, яке він піднімає, це відповідальність Російської Федерації за невиконання Мінських угод, за порушення режиму тиші контрольованими ними бойовиками. Це питання звільнення заручників, доступ міжнародних гуманітарних місій до окупованих територій», - зазначила політик.

Уповноважений Президента наголосила на важливості підтримки європейських партнерів в контексті боротьби проти країни агресора.

«Нам потрібна підтримка світу для продовження санкцій проти Росії. Ми сподіваємося на єдність ЄС і в цих питаннях», - зауважила Ірина Геращенко.

Перший заступник Голови Верховної Ради України відзначила продуктивну роботу Комітету з питань європейської інтеграції та Комітету у закордонних справах.

У свою чергу, заступник голови Комітету з питань європейської інтеграції Марія Іонова наголосила на важливості рішення Комітету Європарламенту із громадянських свобод та внутрішніх справ, та висловила сподівання, що питання ратифікації Угоди про асоціацію також буде позитивно вирішеним. 

«Ми чекаємо позитивних новин, що стосуються безвізового режиму, і ми будемо здійснювати парламентський контроль та співпрацювати з нашими європейськими партнерами для виконання їх зобов’язань до кінця цього року», - зауважила Марія Іонова.

«Ми також сподіваємось, що по-іншому пріоритетному питанню для України – завершення ратифікації Угоди про асоціацію ми також отримаємо позитивний сигнал», - зазначила на брифінгу Заступник голови Комітету з питань європейської інтеграції Марія Іонова.