Новини

25 лютого 2020, 17:54

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев провів особистий прийом громадян

докладніше
25 лютого 2020, 16:32

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 25 лютого розпочав офіційний візит до Естонії

докладніше
25 лютого 2020, 14:21

Поглибити співпрацю України і Латвії допоможе якісна комунікація дипломатів, парламентаріїв та урядовців, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 12:46

Комітет з питань молоді і спорту розглянув питання про виконання бюджетної програми "Зшивання країни - проект мобільності молоді"

докладніше
25 лютого 2020, 12:11

Стала, непохитна та принципова підтримка з боку Латвії є цінною та важливою для України, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 11:55

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Державна підтримка легкої промисловості в Україні"

докладніше
25 лютого 2020, 10:51

В економічних відносинах України та Латвії потрібно зберегти позитивний тренд, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 09:25

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проведено слухання: "Сучасний стан українських профспілок. Потреба у перезавантаженні соціального/публічного діалогу"

докладніше
24 лютого 2020, 18:21

Нам важливо продовжувати співпрацю з Латвією на міжнародній арені, - Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2020, 18:00

Апарат Верховної Ради України спільно з Програмою USAID РАДА провели «парламентські дні» у Вінниці

докладніше
24 лютого 2020, 15:48

Важливо, що українські діти мають змогу вивчати рідну мову та культуру навіть за кордоном, - Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2020, 14:18

Комітет з питань бюджету оприлюднив інформацію про кандидатів, які подали документи на конкурс на зайняття вакантних посад членів Рахункової палати

докладніше
24 лютого 2020, 13:37

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримує ідею та концепцію законопроєктів щодо відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

докладніше
24 лютого 2020, 12:36

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк обговорила питання українсько-польського партнерства з керівником кабінету Президента Республіки Польща Кшиштофом Щерським

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
07 липня 2016, 19:24

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

А.Парубій: Україна сподівається на подальшу підтримку і розвиток співпраці зі стратегічним партнером - Сполученими Штатами Америки


Голова Верховної Ради України А.Парубій заявляє, що, незважаючи на політичну напругу, яка є в  країні через російську агресію, український Парламент не просто працює, а й приймає революційні рішення, необхідні для здійснення реформ у нашій країні. Про це він сказав під час зустрічі з Державним Секретарем США Джоном Керрі, яка відбулася у четвер. 

Він повідомив, що недавно Верховна Рада України прийняла рішення про реформу судової системи, що «є системним і революційним перетворенням в українських судах для подолання корупції». Також ухвалено закони щодо розвитку співпраці з МВФ та «пакет законів для  подолання такого зла, як корупція».

А.Парубій зазначив, що «все це відбувається в час, коли путінська влада здійснює агресію проти України». При цьому він повідомив, що є інформація про можливу активізацію дій окупаційної армії у найближчий період: «є інформація про готовність як до активізації дій агресора на фронті, так і до дестабілізації в середині нашої країни». «Ми не допустимо дестабілізації ситуації всередині країни і дуже розраховуємо на те, що наші стратегічні партнери допоможуть  нам зупинити окупаційні війська, і ми й надалі матимемо надійного стратегічного партнера - Сполучені Штати Америки», - сказав А.Парубій.

Голова українського Парламенту подякував Державному Секретарю США за допомогу українській державі у найтяжчі для неї часи, при цьому він запевнив, що «Україна йде шляхом реформ і її ніщо не зупинить».

Своєю чергою, Держсекретар США засвідчив підтримку України з боку Сполучених Штатів Америки і закликав українську Сторону і далі реформувати країну.  «Ми схвально оцінюємо реформи, які вдалося здійснити», - сказав він, відзначивши те, що Україна «вийшла з-під впливу Росії і тепер повинна працювати над зміцненням верховенства права, розвитку правосуддя, судової системи».

Джон Керрі наголосив на необхідності посилювати роботу щодо виконання Мінських угод. «Не можна марнувати час, а потрібно спільно працювати на виконання Мінських угод», - сказав він. Дж.Керрі висловився за необхідність припинення вогню, розблокування кордону, запевнивши при цьому, що Сполучені Штати готові підтримати зусилля української влади у виконанні Мінських домовленостей. 

Під час зустрічі сторони обговорили ситуацію на Донбасі, яка склалась там через російську агресії проти України. У цьому контексті А.Парубій зазначив, що  підтримка в питанні безпеки, зокрема, допомога у наданні летального озброєння так само важлива для України, як і економічна підтримка. Дж.Керрі повідомив, що «у напрямку такої допомоги Україні працюють п’ять країн». «Ми оцінимо потреби з точки зору посилення обороноздатності України, в постачанні техніки та іншої допомоги», - сказав він.

Дж.Керрі відзначив проведення в Україні серйозних антикорупційних заходів, руйнування олігархії, зміцнення банківської системи. «Реформи допоможуть вам завести  в країну інвестиції»,- наголосив він і додав, що «вже спостерігається певне зростання економіки, і люди таким чином побачать реформи, рух країни», - підкреслив Дж.Керрі.

Сторони висловили сподівання на подальший розвиток співпраці у різних сферах, зокрема у оборонній і економічній.