Новини

19 листопада 2019, 20:11

Вячеслав Штучний: Апарат Верховної Ради налаштований на впровадження парламентської реформи

докладніше
19 листопада 2019, 19:29

Члени депутатської фракції Політичної партії "Слуга Народу", народні депутати Роман Бабій, Євгеній Брагар, Ірина Верещук, Вадим Галайчук, Юрій Камельчук, Андрій Клочко, Петро Павловський, Тетяна Циба, Святослав Юраш та Олександр Юрченко провели особистий прийом громадян

докладніше
19 листопада 2019, 19:19

Лише співпраця з бізнесом дасть реальні позитивні зміни для економіки України, - Дмитро Разумков

докладніше
19 листопада 2019, 18:15

Україна активізує співпрацю з країнами «Вишеградської четвірки», - Дмитро Разумков

докладніше
19 листопада 2019, 16:00

Верховна Рада і Уряд домовилися про тісну взаємодію у сфері європейської інтеграції України

докладніше
19 листопада 2019, 15:57

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики проведено круглий стіл на тему: «Е-кабінет платника податків 2.0: як зробити справді зручний, справді сервіс»

докладніше
19 листопада 2019, 14:11

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 20-21 листопада здійснить першу робочу поїздку до Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей

докладніше
19 листопада 2019, 12:04

В Одесі в рамках інформаційно-просвітницьких заходів про діяльність Верховної Ради проведено публічну дискусію «Європейські цінності та український парламентаризм»

докладніше
18 листопада 2019, 19:00

Конфлікт на Сході є глобальною проблемою, і ми вдячні Литві та іншим державам, що об‘єднуються заради миру, - Дмитро Разумков

докладніше
18 листопада 2019, 17:25

Голова Верховної Ради України провів зустріч зі студентами КНУ ім. Тараса Шевченка

докладніше
18 листопада 2019, 16:43

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулося засідання робочої групи з підготовки законопроекту про оборонні закупівлі

докладніше
18 листопада 2019, 14:02

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді врахувати всі пропозиції Президента до Виборчого кодексу

докладніше
18 листопада 2019, 10:52

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект щодо ввезення пестицидів на митну територію

докладніше
18 листопада 2019, 10:00

Комітет з питань молоді і спорту провів ХІІ тенісний турнір серед народних депутатів усіх скликань на Кубок Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
14 квітня 2016, 11:30

  Прес-секретар 

В. Гройсман: Я здатен сьогодні взяти разом з депутатами відповідальність за хід справ у країні

Новий Уряд має стати владою нової якості, яка відповідає за свої дії і результат та буде здатною забезпечити розвиток держави і повернути довіру людей. Про це заявив Голова Парламенту Володимир Гройсман під час доповіді як кандидата на посаду Прем'єр-міністра України у Верховній Раді України у четвер.

"Я не рвуся у Прем'єр-міністри. Я здатен сьогодні взяти разом з вами відповідальність за хід справ у країні", - підкреслив Голова Парламенту.

В. Гройсман наголосив, що новий Уряд "буде нетерпимий до корупції, буде відповідально ставитися до тих завдань, які стоять перед українською державою, буде все робити для того, щоби забезпечити стабілізацію та розвиток нашої держави".

"Цей Уряд і ця влада має стати владою новою якості, владою, яка відповідає за свої дії, владою, яка відповідає за результат", - заявив В. Гройсман.

Голова Парламенту зазначив, що у цей важкий час влада має показати ефективність та проявити політичну волю для того, щоб вивести країну з кризи, пришвидшити проведення реформ та забезпечити незмінність курсу європейської інтеграції. "Це все потребує сьогодні консолідації українського суспільства, Парламенту, формування ефективного Уряду, який може стати основою розвитку нашої країни", - зазначив В. Гройсман.

Голова Верховної Ради наголосив, що влада має стати відповідальною, відкритою і ефективною. "Люди хочуть мати перспективу, вони хочуть владу, якій довіряють, і вони хочуть мати достойну якість життя, - підкреслив він. - Ми маємо повернути довіру людей, ми маємо зробити все для того, щоб не було соромно дивитися людям в очі".

В. Гройсман зазначив, що сьогодні в Україні необхідно подолати корупцію, неефективність державного управління та популізм, "які є не меншою загрозою для країни, ніж ворог на сході нашої країни".

"Ми можемо скільки завгодно говорити з цієї трибуни, що любимо Україну, але якщо ми не будемо це підтверджувати власними зусиллями і результатом, нам ніхто не буде довіряти. І кожен присутній у цій залі має забути про свій рейтинг, а має пам'ятати про те, як живе сьогодні пересічний українець", - підкреслив він.

Крім того, зазначив Голова Верховної Ради, необхідно побудувати новий діалог із суспільством. "Нам потрібно більше говорити з людьми про те, що ми збираємося зробити", - зауважив він.

Також особливе місце у діяльності нового Уряду має зайняти підвищення ефективності взаємодії з Парламентом. "Саме у цих стінах спільно з Урядом і Президентом мають створюватися не Закони, а національне українське законодавство, яке дозволить зміцнити нашу державність, розвивати економіку, забезпечити соціальну справедливість і відновити довіру до влади", - зауважив Голова Верховної Ради.

Голова Верховної Ради подякував Коаліції Парламенту та Президенту України за високу довіру.

"Присягаю у тому, що буду служити українському народу, і все зроблю для того, щоб ні вам, ні Президенту, ні українському народу не було соромно за мою роботу",  - запевнив В. Гройсман.