Новини

14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше
12 грудня 2019, 18:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
11 березня 2016, 17:15

  Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Наступного пленарного тижня Верховна Рада України розгляне питання безвізового режиму, економіки та внутрішньої реформи Парламенту, – В. Гройсман

Наступного пленарного тижня Верховна Рада України розгляне законопроекти, що стосуються економічної сфери, питання ухвалення плану щодо внутрішньої реформи Парламенту, а також законодавчі зміни, спрямовані на виконання Плану дій з лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України. Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман в інтерв'ю телеканалу "Рада" у п'ятницю.

Голова Парламенту поінформував, що Верховна Рада підходить до затвердження та імплементації плану дій щодо внутрішньої реформи Парламенту, розробленої спільно з Європейським Парламентом. "Є 52 рекомендації, які ми спільно напрацювали з нашими європейськими партнерами, і на наступному тижні ми розпочнемо цю роботу", – зазначив В. Гройсман.

Також, за його словами, народні депутати сконцентруються на прийнятті рішень щодо лібералізації візового режиму ЄС для України. "Ще залишилося одне рішення [внесення поправок до Закону про електронне декларування], треба його вже завершити, і поставити у цьому питанні крапку", – зауважив він.

Крім того, Парламент розгляне "гарячі", необхідні питання, пов'язані з оборонною сферою, галузями фінансів та економіки, зазначив очільник Верховної Ради.

Остаточний порядок денний на наступний пленарний тиждень у Парламенті буде узгоджений на Погоджувальній раді керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України у понеділок, 14 березня, зауважив В. Гройсман.

Коментуючи роботу Парламенту протягом трьох непленарних тижнів, В. Гройсман зауважив, що упродовж тижня представники Верховної Ради України спільно з європейськими партнерами та колегами з Європейського Парламенту працювали на Українському тижні у Брюсселі. Наразі триває робота у комітетах.