Новини

14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше
12 грудня 2019, 18:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
07 вересня 2015, 14:14

 Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України В.Гройсман і Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард обговорили перебіг реформ в Україні

 

«Продовження співпраці з МВФ має ключове значення для успіху системних реформ в Україні», - заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час зустрічі з Директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард 7 вересня у Києві.

Керівник Парламенту детально поінформував співрозмовницю про перебіг реформ в Україні та діяльність Верховної Ради, що спрямована на їхнє законодавче забезпечення. Він підкреслив, що вибір України на користь системних перетворень за європейськими стандартами є незворотним, а реформи здійснюються незважаючи на агресію з боку Російської Федерації.

Володимир Гройсман поінформував Крістін Лагард про ініційовану ним реформу щодо підвищення інституційної спроможності українського Парламенту.  Голова Верховної Ради зазначив, що у вівторок до України прибуде оціночна місія на чолі з відомим європейським політиком Петом Коксом, яка оцінюватиме обсяг програми парламентської підтримки і підвищення інституційної спроможності на виконання Меморандуму про взаєморозуміння між Верховною Радою України та Європейським Парламентом.

Крістін Лагард, зі свого боку, високо оцінила прогрес України у здійсненні реформ. Вона повідомила, що рішення МВФ щодо виділення Україні наступного траншу в рамках програми розширеного кредитування прийматиметься з урахуванням підсумків роботи чергової Місії МВФ, яка прибуде в Україну 22 вересня.

Сторони привітали нещодавню попередню домовленість між Україною та міжнародними кредиторами щодо реструктуризації державного боргу. Володимир Гройсман подякував Крістін Лагард за підтримку МВФ у вирішенні цього питання.

Володимир Гройсман підкреслив готовність Верховної Ради України й надалі залишатися надійним партнером Уряду у контексті вчасного виконання зобов’язань, взятих Україною в рамках Меморандуму з МВФ. Безумовними пріоритетами української сторони у цьому контексті залишатимуться ефективна боротьба з корупцією та відновлення стабільності та довіри у фінансовому секторі.

Крістін Лагард прийняла запрошення Володимира Гройсмана відвідати Київ навесні наступного року з тим, щоб оцінити прогрес у впровадженні реформ.