Новини

14 вересня 2019, 12:32

«Конструктивні відносини між Україною та Сполученими Штатами Америки зберігатимуться і надалі», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

докладніше
14 вересня 2019, 10:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано постанови Верховної Ради про включення до порядку денного другої сесії законопроектів про внесення змін до Конституції України і направлення їх до Конституційного Суду

докладніше
13 вересня 2019, 19:45

«Взаємодія між Україною та Фінляндською Республікою стане ефективнішою», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

докладніше
13 вересня 2019, 15:33

Дмитро Разумков та Мірослав Лайчак обговорили питання подальшої взаємодії Верховної Ради України з ОБСЄ

докладніше
13 вересня 2019, 14:23

Ранкове засідання Верховної Ради (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 14:20

Народні депутати схвалили за основу законопроект про зміни до Податкового кодексу щодо єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 14:02

Народні депутати схвалили за основу проект Закону про внесення змін до законодавства щодо єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:55

Народні депутати схвалили у першому читанні за основу проект Закону про концесію (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:37

Народні депутати підтримали за основу законопроект про внесення змін до законодавства щодо державного регулювання космічної діяльності (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:15

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до законодавства щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:07

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про оренду державного та комунального майна (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 12:00

Народні депутати підтримали за основу законопроект про визнання таким, що втратив чинність, Закону про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 11:41

Народні депутати схвалили за основу проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо планування та системності законотворчої діяльності парламенту (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 11:28

Верховна Рада України достроково припинила повноваження складу Центральної виборчої комісії (відео)

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
22 травня 2019, 12:25

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Генеральні секретарі парламентів країн Східного партнерства взяли участь у Дні Європи у Львові


22-24 травня проходить Третя робоча зустріч Генеральних секретарів парламентських адміністрацій країн Східного партнерства у Львові. З нагоди Дня Європи 22 травня відбулося урочисте підняття прапорів України та Європейського Союзу біля Львівської обласної ради.

Оркестр Національної академії сухопутних військ імені П. Сагайдачного виконав гімни України та Європейського Союзу, а також попурі популярних українських пісень.

Після урочистостей розпочалося засідання Третьої робочої групи Генеральних секретарів парламентських адміністрацій країн Східного партнерства, на яких обговорюють питання співпраці та поглиблення зв`язків з Європейським Союзом.

Регіональна мережа Генеральних секретарів була заснована в рамках Тбіліського меморандуму для посилення ролі парламентів між партнерами східного партнерства, для обміну думок і дискусій, щоб розвивати сильні політичні партії та надавати найкращі послуги і розвивати потенціал парламентів. Кожна країна має свій досвіт, власні напрацювання,  якими ділиться з партнерами.

«Дуже радий вітати на Львівщині добрих друзів та партнерів України, народних депутатів, усіх, хто завітав на Львівщину і святкує День Європи. 
Європа давно на Львівщині. Дуже добре, що Європейський шлях закріплений в Основному документі нашої держави. Вірю, що ми будемо в Європі в якості повноправного її члена», - наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганушин.

У святкуваннях взяли участь представники Верховної ради України – народний депутат України Микола Княжицький, перший заступник Керівника апарату Верховної Ради – керуючий справами Петро Боднар,  а також Гіві Міканадзе, генеральний секретар парламенту Грузії, Тігран Галстян, генеральних секретар парламенту Республіки Вірменія.