Екскурсії до Верховної Ради України з нагоди Дня Державного Прапора України

Новини

24 серпня 2019, 15:55

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вручив нагороди учасникам АТО, волонтерам, учасникам Революції Гідності з нагоди 28-річниці проголошення незалежності України

докладніше
24 серпня 2019, 05:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Днем Незалежності України

докладніше
23 серпня 2019, 16:37

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у парламенті відбувся День відкритих дверей

докладніше
23 серпня 2019, 15:31

«Український синьо-жовтий прапор – це символ свободи і незалежності», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь в урочистостях з нагоди Дня державного прапора України у Вільнюсі

докладніше
23 серпня 2019, 13:30

Брифінг за результатами засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
23 серпня 2019, 13:02

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
23 серпня 2019, 13:00

Підготовча депутатська група визначилася із датами проведення наступних засідань групи і підгруп

докладніше
23 серпня 2019, 12:56

Підготовча депутатська група затвердила пропозиції щодо складу Лічильної комісії Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 12:52

Затверджено пропозиції щодо складу Тимчасової президії першої сесії Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 12:15

Підготовча депутатська група затвердила перелік Комітетів Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 09:42

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 серпня

докладніше
23 серпня 2019, 09:15

«Ми підтримуємо політику відкритих дверей для України у Європейському Cоюзі» - Спікер Сеймаса Литви Вікторас Пранцкєтіс під час зустрічі з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм

докладніше
22 серпня 2019, 19:02

«Немає більш щирого, більш відчайдушного адвоката України, аніж Литва. Це великий ресурс на шляху до ЄС, який треба дуже цінувати», - А.Парубій

докладніше
22 серпня 2019, 16:55

Програма РАДА провела тренінг для новобраних народних депутатів партії "Голос"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 квітня 2019, 14:25

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

І.Геращенко пропонує Парламенту ухвалити заяву до міжнародної спільноти у зв’язку з указом Президента РФ про видачу російських паспортів громадянам України на окупованому Донбасі (відео)


25 квітня під час ранкового пленарного засідання Верховної Ради України Перший віце-спікер Ірина Геращенко засудила указ Президента РФ від 24 квітня ц.р., щодо незаконної видачі російських паспортів на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях України.

Ірина Геращенко наголосила, що таке рішення  готувалось Кремлем давно, однак було прийнято у період послаблення української влади, у післявиборчий період.

Перший заступник Голови Верховної Ради України І. Геращенко поінформувала, що за рішенням Президента України П. Порошенка сьогодні відбудеться засідання Ради Безпеки ООН задля обговорення цього питання. Політик також відзначила, що зазначений указ Президента РФ вже засудили міжнародні партнери України. За словами І. Геращенко, представники іноземних  держав визнають зазначений указ таким, що порушує міжнародне гуманітарне право,  Мінські домовленості та домовленості у «Нормандському форматі» переговорів. 

«Цей указ є небезпечним через те, що Президент РФ робить ставку на південно-осетинський сценарій замороженого конфлікту, але в будь-який час може розпочати повномасштабний наступ під егідою захисту громадян РФ», - наголосила політик.

Представник гуманітарної підгрупи ТКГ також нагадала, що саме через насильницьку паспортизацію в окупованому Криму українські консули не можуть відвідати політв’язнів Кремля, які утримуються в РФ, зокрема, О. Сенцова, О. Кольченка, інших.

Ірина Геращенко також відзначила, що під час засідання ТКГ та робочих підгруп 24 квітня ц.р. представники РФ дізнались про цей указ після того, як українські переговорники представили їм роздрукований текст указу з сайту Кремля.

Перший віце-спікер також назвала невипадковою категоричну відмову Росії підтримати ініціативу України та ОБСЄ щодо запровадження «Великоднього» перемир’я, починаючи з 26 квітня.

«Ми бачимо, наскільки небезпечна ситуація, і як ворог готовий використовувати перехідний період української влади для реалізації свого сценарію. Вважаю, що Український парламент не може залишатись осторонь цих подій», - зауважила І. Геращенко.

Перший заступник Голови Верховної Ради України І. Геращенко звернулась до профільного Комітету Парламенту  з пропозицією напрацювати та прийняти  Постанову про заяву Верховної Ради України до міжнародної спільноти через указ президента РФ про видачу російських паспортів громадянам України на окупованому Донбасі.