Екскурсії до Верховної Ради України з нагоди Дня Державного Прапора України

Новини

24 серпня 2019, 15:55

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вручив нагороди учасникам АТО, волонтерам, учасникам Революції Гідності з нагоди 28-річниці проголошення незалежності України

докладніше
24 серпня 2019, 05:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Днем Незалежності України

докладніше
23 серпня 2019, 16:37

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у парламенті відбувся День відкритих дверей

докладніше
23 серпня 2019, 15:31

«Український синьо-жовтий прапор – це символ свободи і незалежності», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь в урочистостях з нагоди Дня державного прапора України у Вільнюсі

докладніше
23 серпня 2019, 13:30

Брифінг за результатами засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
23 серпня 2019, 13:02

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
23 серпня 2019, 13:00

Підготовча депутатська група визначилася із датами проведення наступних засідань групи і підгруп

докладніше
23 серпня 2019, 12:56

Підготовча депутатська група затвердила пропозиції щодо складу Лічильної комісії Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 12:52

Затверджено пропозиції щодо складу Тимчасової президії першої сесії Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 12:15

Підготовча депутатська група затвердила перелік Комітетів Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 09:42

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 серпня

докладніше
23 серпня 2019, 09:15

«Ми підтримуємо політику відкритих дверей для України у Європейському Cоюзі» - Спікер Сеймаса Литви Вікторас Пранцкєтіс під час зустрічі з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм

докладніше
22 серпня 2019, 19:02

«Немає більш щирого, більш відчайдушного адвоката України, аніж Литва. Це великий ресурс на шляху до ЄС, який треба дуже цінувати», - А.Парубій

докладніше
22 серпня 2019, 16:55

Програма РАДА провела тренінг для новобраних народних депутатів партії "Голос"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 квітня 2019, 14:00

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: Розраховуємо на подальшу підтримку Німеччини у «нормандському форматі» переговорів і у запровадженні миротворчої місії ООН на Донбасі

 


24 квітня Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зустрілась із  депутатами Німецького Бундестагу від Вільної демократичної партії Ренатою Альт та Франком Мюллер-Розентритом.

Перший віце-спікер відзначила високий рівень інтенсивності двостороннього та міжпарламентського діалогу між Україною та ФРН та подякувала представникам ФРН за допомогу, яка надається для реалізації ключових реформ та протидії агресії РФ в Україні. 

Ірина Геращенко поінформувала про напружену безпекову ситуацію на Донбасі та порушення прав людини в Криму. Політик підкреслила, що російська сторона блокує усі питання порядку денного безпекової, економічної та гуманітарної підгрупи ТКГ. «Минулого тижня під час відеоконференції ТКГ представники Росії відмовились підтримати ініціативу України щодо запровадження 20-го перемир’я  на Великодні свята», - повідомила вона.

Представник гуманітарної підгрупи ТКГ І. Геращенко детально зупинилась на питанні звільнення військовополонених, заручників та політв’язнів Кремля. Політик зауважила, що російська сторона не надала жодної відповіді на 16 пропозицій України щодо одностороннього звільнення політв’язнів Кремля та громадян РФ, засуджених за злочини в Україні. Вона також поінформувала, що РФ продовжує блокувати звільнення заручників, які утримуються на окупованому Донбасі та 24 військовополонених, захоплених 25 листопада минулого року в районі Керченської протоки.

«Ми маємо спільно рішуче протидіяти сценарію Кремля, який полягає у легітимізації псевдореспублік та замороженні конфлікту на Донбасі», - наголосила І.Геращенко .

Перший віце-спікер подякувала депутатам Німецького Бундестагу за підтримку Німеччиною України у  «нормандському форматі» переговорів. Ірина Геращенко також висловила сподівання, що ініціатива Президента України П.Порошенка щодо запровадження миротворчої місії ООН на всій окупованій території Донбасу, включно поблизу українсько-російського кордону, отримає підтримку міжнародної спільноти.

Під час зустрічі Ірина Геращенко наголосила на необхідності посилення санкційного тиску проти Росії до повного виконання нею Мінських угод, звільнення усіх заручників, військовополонених та політв’язнів Кремля та реінтеграції Криму та Донбасу. 

Ірина Геращенко висловила стурбованість спробами повернути делегацію Росії до Парламентської Асамблеї Ради Європи. Політик наголосила, що РФ за 5 років військової агресії не виконала жодної з резолюцій Асамблеї щодо російської військової агресії проти України.

Своєю чергою, депутати Німецького Бундестагу від Вільної демократичної партії підтвердили, що Німеччина підтримує суверенітет та територіальну цілісність України у її міжнародно визнаних кордонах.

«Позиція представників Вільної демократичної партії полягає у неможливості повернення делегації Росії до роботи Парламентської Асамблеї Ради Європи без виконання нею резолюцій Асамблеї», - повідомила Рената Альт.

Під час зустрічі учасники також обмінялись думками щодо актуальних питань соціального та пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб.