Новини

14 червня 2019, 17:23

Голова Верховної Ради: «У тривожні періоди змін в країні корисно згадувати про свою історію»

докладніше
14 червня 2019, 16:43

А.Парубій: «Збереження національної ідентичності, вступ в НАТО і вступ в ЄС – ключові етапи програми розвитку України»

докладніше
14 червня 2019, 15:55

Андрій Парубій «Завдання Форуму «VIA CARPATIA» – побудова спільної з європейськими країнами стратегії розвитку»

докладніше
14 червня 2019, 15:24

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій передав до Конституційного Суду України документ про чисельність складу фракцій, які входили до коаліції

докладніше
14 червня 2019, 14:42

У №24 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано ряд постанов Верховної Ради України

докладніше
14 червня 2019, 13:17

«Вкрай важливо бути об’єднаними і згуртованими перед викликами, які стоять перед Україною», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на Форумі країн Центральної та Східної Європи «VIA CARPATIA»

докладніше
14 червня 2019, 09:30

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 червня

докладніше
13 червня 2019, 17:34

Делегація Комітету у закордонних справах перебуває з візитом у м. Вашингтон (США)

докладніше
13 червня 2019, 13:15

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» і передав його на підпис Президенту України

докладніше
13 червня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 14-15 червня 2019 року візьме участь у Міжнародній конференції «Коло Вінценза: Україна на переломі»

докладніше
13 червня 2019, 11:07

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо вдосконалення порядку відшкодування шкоди, завданої громадянинові правоохоронними органами або судом, відповідно до практики Європейського суду з прав людини

докладніше
13 червня 2019, 09:46

Ірина Геращенко: «Збільшення представництва жінок у секторі безпеки та оборони та посилення їх ролі у миротворчих процесах - мета нової платформи «Безпека.Жінки.Мир»»

докладніше
13 червня 2019, 05:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вітає жителів Маріуполя з п’ятою річницею звільнення міста від російської окупації

докладніше
12 червня 2019, 17:30

Відбувся тренінг "Основи громадянської парламентської освіти"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
21 березня 2019, 18:02

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Потужний сигнал довіри європейських колег в розпал виборчої кампанії – свідчення підтримки європейського курсу України»

Перший віце-спікер Ірина Геращенко під час ранкового пленарного засідання Верховної Ради України поінформувала про результати неформального міні-саміту «Україна – Європейський Союз», який відбувся 20 березня у Брюсселі за участі Президента України Петра Порошенка та трьох Президентів, які очолюють ключові європейські інституції – Президента Європейського Парламенту Антоніо Таяні, Президента Європейської Ради Дональда Туска і Президента Європейської комісії Жан-Клода Юнкера.

«Під час міні-саміту українською і європейською сторонами був зазначений унікальний рівень взаємин між Україною та ЄС. Нам важливо зберегти той рівень взаємин та довіри, який останні п’ять років ми спільно вибудовували», - звернулась до колег І, Геращенко.

За словами політика, такий потужний сигнал від європейських колег в розпал виборчої кампанії є важливим свідченням підтримки європейського курсу України. Разом з тим, І, Геращенко повідомила, що європейські партнери висловили глибоке занепокоєння певними радикальними і екстремістськими рухами, які сьогодні в силовий спосіб намагаються впливати на хід виборчої кампанії.

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко також повідомила, що європейська сторона звернулась із пропозицією повернутися до питання щодо скасування електронного декларування для громадських активістів та щодо повернення до Кримінального кодексу статті про незаконне збагачення. За словами І. Геращенко, під час дискусій з цих питань виникла ідея створити в Парламенті спеціальну робочу групу для доопрацювання відповідних законопроектів. Ірина Геращенко поінформувала про готовність очолити майбутню робочу групу задля врахування позицій європейських партнерів та  громадських організацій із зазначених питань.

«Під час міні-саміту особливої уваги було надано безпековим та гуманітарним питанням. Президент України подякував нашим європейським партнерам за «Азовський пакет санкцій», але закликав продовжити тиск на РФ з вимогою звільнення політв’язнів Кремля, військовополонених та заручників»,- наголосила Ірина Геращенко.